SHISEIDO - Kollektsioonid
(69)
UUS-20%alates 19€SHISEIDOTreatment Softener EnrichedRikkaliku koostisega pehmendav näovesi70,99 €150 ml (0,47 € / 1 ml)
UUS-20%alates 19€SHISEIDOClarifying Cleansing Foam All Skin TypesNäopuhastusvaht kõikidele nahatüüpidele55,99 €125 ml (0,45 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOUltimune Power Infusing OilErgutav näo- ja kehaõli62,99 €75 ml (0,84 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOVital Perfection Intensive Wrinklespot Treatment A+Intensiivne hooldus kortsude ja pigmendilaikude vastu129 €20 ml (6,45 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOUltimune Power Infusing Serum Refill Näoseerumi täide131 €50 ml (2,62 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOFuture Solution LX Total Regenerating Cream Näokreem478 €50 ml (9,56 € / 1 ml)
-20%alates 19€
SHISEIDOFuture Solution LX Intensive Firming Brilliance Serum Näoseerum468 €50 ml (9,36 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOFuture Solution LX Eye And Lip Contour Regenerating Cream Silmakreem211 €17 ml (12,41 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOFuture Solution LX Concentrated Brightening Softener Näoemulsioon167 €170 ml (0,98 € / 1 ml)







