KINETICS

PROFESSIONAALSUS

Oleme alati loonud küüntega seonduvaid tooteid professionaalidele. Tunneme uhkust oma labori üle. Meie keemikud loovad igal kuul sadu koostisi, mida katsetavad professionaalsed küünetehnikud. Toode lastakse turule vaid siis, kui selle on heaks kiitnud nii keemikud kui ka teadlased. See on meie viis professionaalne olla. Meie unikaalne haridusprogramm hoiab professionaalsuse taseme kõrgel. 

KIRGLIK DISAINIMINE

Usume, et disain on oluline. Toote kaunilt pakendamine on meie kirg. 
Armastame elegantset ja selget lihtsust. See on meie elustiil ning sama väljendame ka oma toodetes. Põhjaeurooplastena saame inspiratsiooni Põhjamaade esteetikast ja selle võrratust loodusest. On mõeldamatu, et teeksime disaini osas järeleandmisi.

AVASTAJAD

Oleme väike, kuid entusiastlik meeskond, ning usume, et parim viis elamiseks on elu ise avastada. Osaleme põnevatel kursustel, võtame looduse väljakutsed vastu ja jookseme maratonidel – meile meeldib kogeda ja avastada. Toome selle vaimu ka oma töösse, luues haarava nimega küünelakke, uskumatuid lugusid tootesarjadest ja lõbusaid praktilisi tooteid. 
See annab meie elule värvi. 

SÕBRALIKKUS

Me kõik oleme inimesed. Me usume tervetesse suhetesse. Kasvame koos oma partneritega, kuulates nende ideesid ning luues nende vajadustele vastavaid lahendusi ja uusi tooteid. Hoiame asjad sama lihtsad kui oma tooted – lihtsad kasutada ja selge funktsiooniga. Kõik meie tooted on ühtaegu nii professionaalse kvaliteediga kui ka kasutajasõbralikud.

 

Kõik KINETICS tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

KELLELE

NAHA TÜÜP/SEISUND

TOOTE OMADUSED

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!