Juuksevaht

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

JUUKSETÜÜP

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:

Juuksevaht aitab soengut fikseerida ja volüümi suurendada

Juuksevaht muutis turule tulles ilumaailma põhjalikult, kuid siiski ei ole see koduste soenguseadmisvahendite seas lakiga võrreldes Eestis sama suurt populaarsust veel saavutanud. Kui Sinagi ei ole veel juuksevahtu oma iluarsenali lisanud, siis võid selle tegemist korralikult kaaluda – juuksevahul on lakiga võrreldes mitu erinevust, millega me peagi tutvuma asume. Kui oled juuksevahu juba kasutusele võtnud kuid oled uue toote otsingul, siis leiad kindlasti omale sobiva toote Douglase e-poest – pakume rohkelt erinevate brändide juuksevahte, mis sobivad nii Sinu juuksetüübi kui ka soovitud soengueesmärkidega. Lisaks leiad meie valikust ka muid juuksehooldustooteid nagu viimistlusvahendid, šampoonid ja palsamid ning vahvad aksessuaarid oma soengu vürtsitamiseks.

Parim juuksevaht on see, mis sobib Sinu juuksetüübiga

Teadagi oleneb toote sobivus just Sinule Sinu juuksetüübist – see, mis töötab pulksirgete juustega sõbranna soengus ei pruugi Sinu krussis lokkidele mingit mõju avaldada. Siin tuleb appi juuksevaht – see aitab anda lokkidele volüümi ja kuju ilma neid raskeks tegemata. Seetõttu leiad Douglase tootevalikust tooteid, mis sobivad erinevatele juuksetüüpidele, rahakottidele ja soengueesmärkidele. Võime uhkusega öelda, et käime kõigi soengu- ja juuksehooldustrendidega kaasas ning tänu sellele laieneb Douglase pakutavate juuksetoodete valik kvaliteetsete toodetega pea igapäevaselt. Oleme sortimenti võtnud lisaks klassikalistele volüümivahtudele ka innovatiivsed juuksevahud, mis sisaldavad lisaks volüümi andvatele komponentidele ka toitvaid õlisid, niisutavat hüaluroonhapet või tugevust andvaid peptiide. Volüümi andev juuksevaht on seega juuste heaolule kasulikum kui oleksid ehk arvatagi osanud.

Parim juuksegeel, juuksevaht, juuksevaha või juuksekreem muudavad Su soengu veelgi kaunimaks

Tänu moodsatele viimistlusvahenditele võid öelda “head aega” kõigile lendlevatele karvakestele, püsimatutele lokkidele või tuules sasitud juustele – Douglase ilukaubamaja valikust leiad oma kõikvõimalikele juuksemuredele lahenduse. Pakume Sulle nii Douglase omatooteid, poekettidest tuntud L'Oréal’i ja Wella professionaalseid juuksehooldustooteid kui ka juuksemaailma tippklassi kuuluvate brändide nagu CHI, Dyson, Joico ja Kérastase hooldusvahendeid, mis on mõeldud vaid parimaid lahendusi otsivatele klientidele. Parim juuksevaht ei pea muide olema kallis juuksevaht – kategooria populaarsuse tipus on pigem tagasihoidlikuma hinnaga kuid koostise osas järeleandmisteta kvaliteetsed juuksevahud. Kõik Douglase pakutud juuksehooldustooted on dermatoloogiliselt testitud, veendumaks, et need ei ole nahka ärritavad. Pakume ka vegan, looduslike koostisosadega tooteid, mille väljatöötamisel ei ole kasutatud loomteste.

Juuksevaht ja muud soenguks vajalik on saadaval Douglases

Sinu juuksevahu otsingud võivad lõpuks lõppeda – Douglase e-pood toob Sinuni vaid paari klikiga kõik soenguseadmise vahendid, viimistlustooted ja tervisetooted, mida vajad oma ilusate juuste kaunisse soengusse seadmiseks. Douglas on enesekindlate naiste valik – meie pakutavad tooted annavad Sulle võimaluse end maailmale oma parima külje alt näidata. Trenditeadlikud, kvaliteeti ja laia valikut hindavad inimesed rahuldavad oma ilutoodete vajadusi Euroopa juhtivas ilukaubamajas Douglas. Leia oma uus juuksevaht juba täna.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!