TRUSSARDI

Kõik TRUSSARDI tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

KELLELE

Trussardi – elegantsed lõhnad meestele ja naistele

Dante Trussardi avas 1911. aastal Bergamo lähedal kindavabriku. Sellega pani ta aluse eduloole, mille käigus sai Trussardi nimest ülemaailmselt tunnustatud kaubamärk. 1980. aastal valmistasid nad oma esimese originaalparfüümi ning juba mõned aastad hiljem lansseeriti kollektsioonid nii naistele kui meestele. Sellest ajast alates on kaubamärk rõõmustanud eriliste lõhnade austajaid kogu maailmas. Võib kindel olla, et Trussardi naiste kollektsioon pakub sama imelist lõhnaloomingut kui Trussardi meestele. Avasta Trussardi toodete lai valik Douglase veebipoes: Trussardi My Name, Trussardi 1911 Donna ja teised Trussardi naiste parfüümid lummavad ka kõige nõudlikumaid neidusid. Tänu ettevõtte presidendi Tomaso Trussardi arvukatele reklaamikampaaniatele on just Trussardi meeste parfüümid tänapäeva kõrgklassi elustiili esindavate meeste asendamatud kaaslased. Tomaso oli muuseas ka oma pereettevõtte 2012. aastal esitlusele tulnud Trussardi My Land video reklaamnägu. Trussardi parfüümiga kindlustad endale luksusliku hõngu, mis võlub erinevate aroomidega. Võid kindel olla, et kvaliteedis iial pettuma ei pea.

Trussardi naiste lõhnad – rohkem kui lihtsalt võrgutav rafineeritus

Trussardi My Scent ei ole lihtsalt joovastav lõhn. Kehakreemina hellitab see aromaatne looming sind puuvilla ekstraktide ning hüaluroonhappega. Sama parfüümisarja tualettvesi paistab intensiivses südamenoodis silma sireli ja roosiga, samal ajal kui kašmeraan ja muskus loovad sügavalt sensuaalse põhjanoodi. Trussardi Delicate Rose on samuti lõhn, mis võlub lilleliste nootide austajaid. Selle hüpnootilise toote südamenoot paelub lootose ja õuna ning roosi ja jasmiiniga. Valides aga Donna, saad endale Trussardi parfüümi, mis haarab sind oma lummusesse tagasihoidliku värskusega. Elegantne kompositsioon ei ole pealetükkiv ning avaldab muljet jasmiiniteest, apelsini õitest ja vesiroosist koosneva südamenoodiga. Trussardi A Way For Heron seevastu on sügavalt sensuaalne. Võrgutavad plumeeria, jasmiini ja tuberoosi noodid loovad peaaegu maagilise südamenoodi, millesarnast mujalt ei leia. Kasutades erinevaid Trussardi lõhnasid saad rõhutada oma individuaalset stiili parimal võimalikul viisil. Douglasest leiad kvaliteetse Trussardi parfüümi, millega oma välimusele lummavalt tabamatu lisaväärtus anda.

Lihtsalt veenev – Trussardi meeste lõhnad

Trussardi Uomo on elegantsete klassikaliste lõhnade sari. Muskaatsalvei, geraaniumi ja kannikese lehtede südamenootidega Trussardi Uomo The Red on austusavaldus pereettevõtte legendaarsele lõhnaloomingule. Trussardi Red võrgutavalt maskuliinne kompositsioon võlub kahtlemata stiiliteadlikke mehi. Kui soovid kogeda ainulaadset värskust, on Trussardi Blue Land atraktiivne alternatiiv. Trussardi A Way For Him võlub aga ülimalt sensuaalsete aroomidega. Trussardi Black Extreme ja Trussardi Uomo Red on üheskoos intensiivne klassika, millel on peaaegu hüpnootiline jõud. Loomulikult leiad ihaldatud Trussardi meeste lõhnade seast ka Trussardi trendika raseerimisjärgse hooldusvahendi. Douglases ootab sind ka sobiv pulkdeodorant. Avasta Riflesso sarjast värskendav Trussardi tualettvesi meestele. Ahvatlevad on ka Trussardi Uomo ja teised kütkestavad deodorandid, mis on Douglase valikus saadaval.

Osta Trussardi parfüüm DOUGLASE veebipoest

Trussardi A Way For Him või Trussardi 1911 Uomo - stiilsed mehed oskavad seda ihaldatud luksuskaubamärki alati hinnata. Klassikalisi lõhnu eelistavad mehed pooldavad kindlasti originaallõhna Trussardi 1911 sarjast. Trussardi 1911 Donna ja Trussardi A Way For Her ning Trussardi Donna Levriero Collection Intense vaimustavad kõiki lõhnateadlikke naisi. Seda aromaatset kompositsiooni on eriti lihtne kasutada deodorandina. Trussardi 1911 Donna on naiste jaoks sama ainulaadne kogemus nagu Uomo sari meestele. Naudi neid ainulaadseid traditsioonidega rikastatud tooteid, et muuta oma silmapaistev stiil Trussardi abil erakordselt ligitõmbavaks.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!