Keha

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

NAHA TÜÜP/SEISUND

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:
12345...19...38...57

Kehahooldus – ilusa ja terve väljanägemisega keha

Kehahooldus on terve naha ja igakülgselt hea enesetunde alus. Kes meist ei tahaks hästi lõhnata, omada õrna, pehmet nahka või läikivaid, hoolitsetud küüsi? Kehahooldus hõlmab põhimõtteliselt kõiki tegevusi, mis tegelevad naha, juuste, küünte ja hammaste pesemise ja hooldamisega. Kuid see võib sõltuvalt sinu nahatüübist olla suuresti erinev. Avasta veebipoe Douglas kvaliteetseid isikliku hügieeni tooteid iga hooldusvajaduse jaoks.

Kehahooldus pealaest jalatallani

Silmaümbruskreemist hambapastani – kehahooldus on palju enamat kui lihtsalt kreemitamine ja pesemine. Sellega aitad hoida oma keha tervena. Samal ajal võivad kehahooldustooted toimida tervisehooldusena, pakkuda sulle lõõgastust ja parandada välimust. Meeldiv lõhn võib kütkestada su keha, luues hea enesetunde. Pane oma kehahooldustooted pealaest kuni varbaotsteni omavahel sobima, et lõhnad üksteist segama ei hakkaks ja toodete mõjud üksteist täiendaksid.

Sobiva kehahooldustoote valimine

Kas sinu nahk on kuiv, rasune või tundlik? Olenevalt nahatüübist võivad erinevad kehahooldustooted olla sinu jaoks parim valik. Kuiva naha hooldus erineb oluliselt ebapuhta naha hooldusest. Kehavõi ja dušikreem pakuvad kuivale nahale rohkelt niisutust. Puhastavad koostisained on eriti olulised ebapuhta naha hooldamisel. Igaüks, kellel on tundlik või kombineeritud nahk, vajab muid tasakaalustatud koostisainetega kehahooldustooteid.

Mitmekülgne kehahooldus on terve välimusega naha alus. Tooteid valides pööra tähelepanu sellele, milleks soovid kreemi, õli jms kasutada. Näokreem on kohandatud sinu näonaha vajadustele. Samuti võib juhtuda, et su jalgade nahk on kuiv, kuid näonahk pigem rasune. Samuti pea meeles, et talvel vajab su nahk teistsugust hoolt kui suvel. Sellest lähtuvalt saad õigete kehahooldustoodetega anda oma nahale parima võimaliku toe selle taastumisel.

Osta kehahooldustooted veebipoest Douglas

Paku oma kehale just sellist hooldust, mida see vajab. Veebipoest Douglas leiad kehahoolduseks rikkaliku valiku – deodorantidest küünehooldustoodeteni, päikesekaitsevahenditest depilatsioonini. Kasuta meie praktilist filtrifunktsiooni, et leida soovitud tooted kiiremini ja tellida need otse veebist.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!