BEAUTY BLENDER pakub unikaalset meigisvammi, mis võimaldab igaühel välja näha nagu filmitäht ilma jumestuskunstnike kalleid teenuseid kasutamata. Sortiment sisaldab erinevates värvides meigisvamme ja neile mõeldud puhastustooteid.

Kõik BEAUTY BLENDER tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Beautyblender meigisvammid muudavad meikimise oluliselt lihtsamaks

Beautyblender muna meenutavat ja teravatipulist meigikäsna on arvatavasti näinud iga vähegi end ilutrendidega kursis hoidev lugeja. Ikooniliselt erkroosa ja kergelt kummise tekstuuriga meigisvamm tagab loomuliku ja ühtlase jumestuskreemi aplikatsiooni igal kasutuskorral. Hollywoodi meigikunstniku Rea Ann Silva välja töötatud innovatiivne meigikäsn saavutas laiema tuntuse peale selle ilmumist suurematesse USA meigipoodidesse ning nüüdseks pakub pea iga ilutarbeid müüv e-pood oma meigitarvikute kategoorias erinevaid Beauty Blenderi variante. Seda kindlat või Blenderiga analoogset meigikäsna kasutavad pea kõik professionaalsed jumestuskunstnikud ning kui Sinagi soovid oma jumestuse viia täiesti uuele tasemele, leiad Douglase e-poes nii meigisvammid kui ka selle hooldusvahendeid, et Sinu uus meigipartner püsiks pikalt oma parimas vormis.

Beauty Blender kui põhjalikult läbi mõeldud disainiga jumestustarvik

Toote disain on põhjalikult läbi mõeldud – lai ümar ots võimaldab jumestuskreemi või muid vedelal kujul ilutooteid kanda kiirelt suurele nahapinnale, teravam ots võimaldab viimistleda konkreetseid piirkondi nagu silmade, nina ja huulte ümbrus. Beauty Blender on mugava suurusega – mitte liiga suur ega ka liiga väike – perfektne käes hoidmiseks ja peale jumestamist ja tarviku puhastamist kosmeetikakotti pistmiseks. Meigisvamm on saadaval mitmes eri värvitoonis: originaalne kärtsroosa, nahatooni ja ka šikis süsimustas variandis, et leiaksid just Sinu stiiliga sobiva meigitarviku. Oma uue Beauty Blenderi hooldamiseks pakub tootja ka hooldusvahendeid:

  • Spetsiaalne pesukinnas
  • Svammist meigijääke eemaldavad tükiseebid
  • Vedelseep svammi põhjalikuks sügavpuhastuseks
  • Hooldussprei svammi kiireks värskendamiseks

Beauty Blenderi kasutamine on lihtne

Kui oled oma uue Beautyblender-svammi pakendist välja võtnud, ei saa seda koheselt kasutama hakata. Svammi on enne jumestustoodete pealekandmist vaja niisutada, et tagada selle õige kasutus – selle sammu vahele jätmisel imab svamm osa jumestuskreemi endasse ning kreem kaotab oma õige tekstuuri. Kui esimeste svamminiisutamiste ajal muudab selleks kasutatav vesi värvi, ei tasu kohkuda – see on loomulik esimeste kasutuskordade ajal. Kõrge kvaliteediga materjalidest valmistatud vastupidav meigikäsn on tänu oma unikaalsele disainile ja pikale elueale vallutanud nii koduperenaiste kui meigikunstnike südamed ning teinud sellest pisikesest meigitarvikust iga kosmeetikakoti superstaari.

Beautyblenderi ja vajalikud tarvikud saad Douglase e-poest

Douglase meigitarvikute ja aksessuaaride sektsioonis leiad kõik vajaliku oma jumestuse uuele tasemele viimiseks. Teadagi on korralik jumestuse pealekandmise vahend perfektne meigi saavutamisel täpselt sama oluline kui kvaliteetne aluskreem või jumestuskreem ja seetõt...

Douglas paistab kosmeetikapoodide seast silma oma väga loogilise ülesehituse ja toodete valik poolest – poes on müügil väga lai popurii tooteid, mis aitavad Sul esile tõsta nii välimist ilu kui soodustada sisemist ilu ja head tervist. Pakume ka valikut vegan ilutooteid ja loodussõbralikesse materjalidesse pakendatud kvaliteetseid tooteid.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!