Tähistuste selgitus

UUDIS - toode, mis tuli DOUGLASESSE müüki maksimaalselt kuni 3 kuud tagasi.

E-HIND - on hind, mis kehtib ainult e-poes www.douglas.ee. See erineb füüsilistes DOUGLASE kauplustes kasutatavast. Selle sümboliga tähistatud toodetele lisaallahindlust ei kohaldata. DOUGLAS püüab pakkuda oma klientidele parimaid hindu, seetõttu vaadatakse E-HINNA märgisega tooteid ja nende hindu pidevalt üle ning need võivad muutuda vastavalt turu muutustele.

AINULT E-POES – on tooted, mida saab osta ainult e-poest www.douglas.ee. DOUGLASE füüsiliste kaupluste valikus selle märgistusega tähistatud tooteid ei leidu.

KINGITUS - on kampaania, mille käigus antud tingimus(t)e täitmisel lisatakse nimetatud kingitus ostule.

PIIRATUD KOGUS - selle märgistusega on tähistatud piiratud koguses kaubad. Enamasti nende kaupade valikut ei täiendata.

POPULAARNE – selle märgistusega on tähistatud tooted, mida eelmisel kuul osteti või vaadati kõige rohkem.

HEA HIND - kaup, mille hind on hetkel madalaim selle keskmisest müügihinnast kogu kauba müügiperioodi jooksul. Selle märgistusega tähistatud toodetele allahindlused ei kehti.

TAVAHIND - on toote hetkeline müügihind DOUGLASE füüsilistes kauplustes. "Tavahind" on lisatud E-HINNA märgistusega kaubale.

STANDARDHIND on hind, millega müüakse toodet, mis ei osale üheski pakkumises või millel puudub muu märgistus (näiteks "E-hind" või "Hea hind")

MADALAIM 30 PÄEVA HIND – madalaim müügihind www.douglas.ee e-poes viimase 30 päeva jooksul. See on hind, millest alates kehtib allahindlus.

ROHELINE – KESTEV ILU, sisaldab kõiki meie loodussäästlikke kategooriaid.

Kosmeetikatooted, mis aitavad luua sõbralikku ja puhast keskkonda.

 

KORDUVTÄIDETAV on toode, mille pakendit on võimalik uuesti täita.

LOODUSSÕBRALIK PAKEND on taaskasutatud materjalidest valmistatud või pärast kasutamist kergesti taaskasutatav pakend.

LOODUSLIKUD KOOSTISOSAD – piiratud koostisainetest valmistatud kosmeetika, kus enamik neist on looduslikud või looduslikku päritolu.

VEGAN – ainult taimsest toorainest ja mineraalidest valmistatud kosmeetika.

SERTIFITSEERITUD - ECOCERTi sertifikaat, mida tunnustatakse kogu maailmas, tagab, et kosmeetika sisaldaks mahepõllumajanduslikult toodetud looduslikke tooraineid ja et tootmine toimuks keskkonnasäästlikult. Selle sertifikaadi saamiseks peavad tooted sisaldama vähemalt 95% looduslikku päritolu koostisosi. ECOCERT keelab toodangule lisada sünteetilisi lõhnaaineid, säilitusaineid ja muid sünteetilisi tooraineid ning toote pakend peab olema ümbertöödeldav.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!