KINKEKAARDID

DOUGLAS  e-kinkekaart

Tänapäeval elame digiajastus ja ka Douglas kinkekaarti on võimalik osta digitaalselt! Osta see mistahes kellaajal ja saa kätte oma e-postis! Ilumaailma kingitus paari minutiga!
E-kinkekaart on mõeldud ostu eest tasumiseks Douglas poodides ja internetipoes www.douglas.ee. Sellega saate ostu eest tasuda mitu korda, kuni kaart kehtib ja selle saldo on positiivne. Poes tasumine toimub kaardi QR koodi näidates telefoni ekraanil või prinditud kujul. Internetipoes www.douglas.ee tasumiseks, tuleb sisestada kaardi number ja WEB PIN. E-kinkekaardi kehtivusaeg – 6 kuud ostu sooritamise hetkest ja seda pole võimalik pikendada. E-kinkekaardi saldot saate kontrollida:

 

  • kodulehel www.douglas.ee jaotises „Kinkekaart“;
  • skaneerides QR koodi ja avades saidi;
  • Douglas poodide kassas.

 

 

E-kinkekaarti ei saa vahetada sularaha vastu. SIA Douglas Latvia ei vastuta kahjude eest, mis on tekkinud andmete lekkimise tulemusena kasutaja hooletuse tõttu. Kaotamise puhul kaarti ei uuendata. Selle kaardi kopeerimine, paljundamine ja ebaseaduslik kasutamine on keelatud ning võrdsustatakse raha võltsimisega.  Küsimuste või arusaamatuste korral kirjutage e-postile epood@douglas.ee või helistage telefonile. +372 666 11 00.

 

Lase kingi saajal ise valida just see, mida ta ihkab kõige rohkem! Douglas kinkekaart on täiuslik kingitus, mis avab uksed ilumaailmasse nii naisele kui ka mehele!

 

 

 

Tähtis: Douglas kinkekaarti saate kasutada ainult Douglas poodides üle Eesti!

Saa veel kaunimaks, õppides erinevaid iluhooldustehnikaid meie professionaalsete jumestajate käe all. Kinkekaardi väärtus 50 €* ja see hakkab kehtima Douglas meigikooli kursuse eest tasumisel!

 

*Kui teete sisseoste Douglas poes meigikoolis osalemise päeval vähemalt 50 EUR väärtuses, siis osalustasu ei kohaldata. Tasuda saab ainult koolituspäeval ja poes, kus koolitusest osa võtsite!

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!