Päevitamine
(281)
UUSBEAUTY OF JOSEONDaily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 Pa +++Tooniv päikesekaitsefluid SPF 30 PA +++Varsti müügil!50 ml (0,44 € / 1 ml)
UUSBEAUTY OF JOSEONHydra Shield Body Sun Lotion SPF 50+Keha päikesekaitsekreem SPF 50+Varsti müügil!150 ml (0,17 € / 1 ml)
UUSBEAUTY OF JOSEONComfort Protection Mineral Body Sun Lotion SPF 30Mineraalne keha päikesekaitsekreem SPF 30Varsti müügil!150 ml (0,17 € / 1 ml)
UUSBEAUTY OF JOSEONRelief Sun Aqua Fresh SPF 50PäikesekaitsekreemVarsti müügil!50 ml (0,46 € / 1 ml)
UUSBIODANCEInvisible Collagen Peptide Sun FluidPäikesekaitsefluidVarsti müügil!50 ml (0,40 € / 1 ml)
UUSDR.JART+Every Sun Day™ Ultra-Sheer Priming Sunscreen Sunscreen Stick SPF 50Ülimalt läbipaistev päikesekaitsepulk28,99 €19 g (1,53 € / 1 g)
DZINTARSSun Protection Glowing Balm Jūrmala SPF 30 UVA+UVBPäikesekaitse palsam säraga14,99 €100 ml (0,15 € / 1 ml)
DZINTARSPerfectglow Daily Tinted Face Moisturizer SPF 30Igapäevane tooniv näokreem niisutava toimega18,99 €50 ml (0,38 € / 1 ml)
SHISEIDOExpert Sun Protector Lotion Sensitive SPF 50Päikesekaitselosjoon SPF 50+47,99 €150 ml (0,32 € / 1 ml)
RITUALSThe Ritual Of Namaste SPF 50 Daily Advanced MoisturiserKerge koostisega päikesekaitsetoode näole SPF 5034,99 €50 ml (0,70 € / 1 ml)
-20%SIENNA X PROFESSIONALLuxury Self Tan MittPrabangas isepäevituva kreemi pealekandmise kinnas12,49 €9,99 €
1 tk
-20%SIENNA X PROFESSIONALPerfect Self Tan PrimerNahka ettevalmistav alus isepruunistava toote pealekandmiseks15,99 €12,79 €
75 ml (0,17 € / 1 ml)
-20%SIENNA X PROFESSIONALConcentrated Serum DropsKontsentreeritud isepruunistavad seerumitilgad näole ja kehale34,99 €27,99 €
30 ml (0,93 € / 1 ml)
-20%SIENNA X PROFESSIONALGradual Rose MistJärkjärguline isepruunistav roosivee udu35,99 €28,79 €
100 ml (0,29 € / 1 ml)
-20%SIENNA X PROFESSIONALQ10 Tinted MistTooniv isepruunistav udu35,99 €28,79 €
200 ml (0,14 € / 1 ml)
-20%SIENNA X PROFESSIONALExpress Tan Water MousseKiire toimega värvitu isepruunistav vaht34,99 €27,99 €
190 ml (0,15 € / 1 ml)Päikesekaitsekreemid kaitsevad tõhusalt sinu nahka UV-kiirguse eest, takistavad selle enneaegset vananemist ning rikastavad nahka väärtuslike ja hooldavate ainetega. DOUGLASE sortimenti kuuluvad kõrge kaitsefaktoriga päikesekaitsekreemid, samuti hooldustooted enne ja pärast päevitamist kasutamiseks. Lisaks pakume ka isepruunistavaid vahte, et saaksite kauni päevituse säilitada aastaringselt. Need tagavad nahale vajaliku niiskustaseme, rahustavad ja jahutavad päikese käes ärritunud nahka ning aitavad kauem säilitada ühtlast ja ilusat päevitust. Leia oma nahatüübile ja vajadustele vastav päikesekaitsekreem DOUGLASE nahahooldustoodete valikust. Väärtuslike ja hoolikalt kontrollitud koostisosadega tooted kaitsevad sinu nahka päikese eest, parandavad naha välimust ning lisaks ka toidavad sügavuti, niisutavad ja taastavad. Naudi päikest ja puhkust, muretsemata oma naha tervise pärast! Valikus on kvaliteetsed päikesekaitsekreemid selliste populaarsete kaubamärkide hoolduskosmeetika kollektsioonidest nagu Bioderma, Clinique, Ecooking, EISENBERG, Madara, Payot, Shiseido jm. DOUGLASE ilumaailmast leiad just enda nahale sobivad näo- ning kehahooldustooted!




