CLARINS

 

Kõik CLARINS tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

NAHA TÜÜP/SEISUND

PINTSLITE LIIK

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

JUUKSETÜÜP

Clarins: eksklusiivne kosmeetika Prantsusmaalt

Klassikaline, looduslik, leebe: Clarinsi kaubamärk on pühendatud ilule meist igaühes. 1954. aastast pereettevõttena tegutsevat Prantsuse ettevõtet iseloomustab looduslähedus ja taimede jõud. Clarins on alati olnud huvitatud oma klientide arvamusest, tegeleb nahatüüpide erivajadustega ja laiendab regulaarselt oma valikut. Pole tähtis, kas keha- või näohooldus, meik või päikesekaitse – Clarins pakub igaühele sobivat toodet. Laske end inspireerida suurest tootevalikust.

Clarins – jätkusuutlik ülemaailmne kaubamärk

Prantsusmaal asutatud ettevõte Clarinsi eksperdid teevad uurimistööd ja koostavad oma kodumaal jätkuvalt uusi koostisi. Nad saavad oma loominguks inspiratsiooni kõikjalt maailmast. Koostöös kohalike botaanikutega uurivad nad taimsete koostisainete saladusi Burkina Fasost kuni Guatemalani. Nii avastatakse uusi toimeaineid ja täiustatakse traditsioonilisi. Clarins on kaubamärk, mis on teadlik oma vastutusest. Seetõttu on ta võtnud endale kohustuse järgida jätkusuutlikkust ja loodusvarade vastutustundlikku kasutamist. Kaubamärk ei kasuta taimi, mille olemasolu on ohustatud. Clarins on ka Pure Projecti partner ning pühendunud õiglasele kaubandusele, elurikkuse säilitamisele ja partnerriikide, näiteks Madagaskari demograafilisele arengule.

Clarins pakub tooteid alates kehahooldusest kuni meigini

Clarins järgib selliseid põhimõtteid nagu autentsus ja kirglikkus. Selle tulemusena luuakse pidevalt uusi tooteid ja sarju. Clarins alustas naiste nahahooldustoodete kaubamärgina ja on arenenud laia tootevalikuga kaubamärgiks. Kehahooldusest meigini – kõik teie vajadused on kaetud.

  • Näohooldus Olenevalt, kas kiireks puhastamiseks pärast tööd või pikemaks iluseansiks: Clarinsi näohooldusega olete igaks olukorraks valmis. Viigimarja või sinise vesiroosi looduslikud taimeekstraktid toidavad ja niisutavad näonahka.
  • Kehahooldus Kehalosjooni abil saate hellitada oma nahka lisakoguse niisutusega. Nähtavalt pringima ja siledama naha saamiseks kasutage Clarinsi kehaõli. Erilised lõhnad, nagu ingver ja robiinia, värskendavad ka meelt.
  • Meigitooted: Clarinsi meigitooted annavad nahale värskuse ja rõhutavad teie loomulikku ilu. Värvi lisab punane huulepulk – sobiv originaalse prantsuse välimuse saavutamiseks.
  • Päikesekaitsetooted Kaitske oma nahka UV-kiirguse ja enneaegse vananemise eest Clarinsi päikesekaitsetoodetega. Valida saate eri päikesekaitsefaktorite ja tekstuuri, näiteks kreemi või õli vahel. Isepruunistajaga saate terve ja päevitunud naha ilma kahjuliku päikesekiirguse mõjuta.

Kuna igal nahal on erinevad vajadused, toodab Clarins laias valikus puhastus- ja hooldustooteid – ning mitte ainult naistele. Clarins hoolitseb eraldi hooldussarjaga igakülgselt ka meeste eest.

Ostke Clarinsi tooteid DOUGLASE veebipoest

Eksklusiivne ja jätkusuutlik nahahooldus on täpselt teie maitse? Laske siis Clarinsi kaubamärgil end inspireerida uue nahahooldussarja või värske meigistiili proovimisel. Kui soovite näiteks näopuhastusvahendit või päikesekreemi: võite avastada Clarinsi toodete laia valikut Douglases ja tellida Clarinsi tooted otse veebist.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!