Juuksevärv

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

JUUKSETÜÜP

Saadavus

Sorteeri:

Juuksevärv – värvimine, toonimine, helendamine jpm

Kas värskendamiseks või täielikuks stiilimuutuseks: Uue juuksevärvi saamiseks ei pea ilmtingimata *juuksurisse* minema. Kvaliteetsed, sama head kui professionaalide juuksevärvid aitavad sul kodus suurepäraseid tulemusi saavutada. Veebipoes Douglas on valida eri toodete vahel, seega on seal kindlasti midagi sulle sobivat – osta juuksevärv kohe!

Milline juuksevärv on sinu jaoks õige?

Oma juuksevärvi muutmiseks on palju põhjuseid ja mitmeid võimalusi. Peamine erinevus toodete vahel seisneb selles, kuidas need mõjutavad juuste struktuuri. See omakorda mõjutab juuksevärvi intensiivsust, vastupidavust ja selle kasutamist.

  • Värvid – kui soovid oma juuksevärvi jäädavalt muuta, kasuta juuksevärvi. Seejuures on tegemist sünteetilise juuksevärvimisvahendiga. Kui juukseid tuleb värvimisel heledamaks muuta, sisaldab see tavaliselt oksüdeerivat ainet. Aluselised ained, nagu ammoniaak, avavad juuksekiud, nii et värviosakesed võivad tungida sügavale juustesse ja neid ei saa enam välja pesta.
  • Toonijad – sobivad väiksemate värvimuutuste ja värvipeegelduste jaoks, sest need ei mõjuta juuste toonimisel nende struktuuri. Värviosakesed ladestuvad ainult juuksekarva välisele soomuskihile. Seega on see meetod väga õrn ja ei kahjusta juukseid. Teisalt katab toonija loomulikku juuksevärvi vaid osaliselt, helendamine ei ole võimalik. Lisaks kaotab uus juuksevärv juukseid pestes järk-järgult oma intensiivsust, kuni see on täielikult kadunud.
  • Taimsed juuksevärvid – kui soovid intensiivset, kuid õrna värvimuutust, võid kasutada taimseid juuksevärve. Need sisaldavad värvivaid taimeekstrakte, nagu henna- ja indigotaimede lehed, pähklikoored või must tee. Samuti ei sisalda need juuksestruktuuri kurnavaid aineid. Küll ei ole helendamine võimalik ja loomulik juuksevärv kumab läbi, kuid nende juuksevärvide vastupidavus ja intensiivsus on siiski väga hea.

Nii kasutad juuksevärve õigesti

Juuksevärvid sisaldavad tavaliselt nii tootja antud üksikasjalikke juhiseid kui ka kõige olulisemaid tarvikuid, mida värvimiseks vajad – näiteks kindaid või aplikaatoreid. Ühtlase värvitulemuse saavutamiseks saad midagi ära teha juba varem.

Umbes kaks kuni kolm nädalat enne juuste värvimist aitavad palsamid ja ka juuksemaskid ja juuksehooldusvahendid juuste struktuuri parandada. See võimaldab juuksevärvi värviosakestel ühtlasemalt kinnituda. Enne värvimist on parem lasta ära lõigata ka juukseotsad. Enne kui alustad, testi juuksevärvi sobivust ja tooni kõigepealt testribal.

Osta juuksevärvid veebipoest Douglas

Pole vahet, kas tahad katta juuri või halle juukseid, soovid lihtsalt kergeid värvipeegeldusi või täiesti uut värvi – juuksevärve, mille abil seda ilma juuksurisse minemata saavutada, on mitmesuguseid. Veebipoes Douglas on praktilised filtrid, mis hõlbustavad õige juuksevärvi leidmist. Kui oled oma lemmiku leidnud, telli see lihtsalt veebi teel. Peale ostmist toimetatakse juuksevärv mugavalt koju.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!