ELEMIS

Kõik ELEMIS tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

NAHA TÜÜP/SEISUND

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

ELEMIS – loodus ja teadus üheskoos tõhusas nahahoolduses

Linda Steiner asutas 1990. aastal Londonis kaubamärgi ELEMIS eesmärgiga arendada võimalikult looduslähedast kosmeetikat. See ühendab teaduslikud uuendused mõjusate koostisainetega loodusest, luues tõhusa ja luksusliku nahahoolduse, mis saavutab nähtavaid tulemusi ja suurendab samal ajal sinu heaolu. Tänu üksikasjadele tähelepanu pööramisele on ELEMIS üks juhtivatest luksuskaubamärkidest maailmas.

Väärtuslikel taimsetel ainetel põhinev tõhus kosmeetika

ELEMISE uuenduslikud koostisosad töötatakse välja koostöös teadlaste ja nahahooldusekspertidega. Nende tõhusus ja hea talutavus nahal on ka kliiniliselt tõestatud – see Briti kaubamärk on pühendunud kõrgeimale kvaliteedile. Kasulikes toodetes on ühendatud tõhusad taimeekstraktid, mis on pärit üle kogu maailma, ning laboratoorselt saadud peptiidid ja antioksüdandid. ELEMIS esitleb tulemusi andvat kosmeetikat, mis on kohandatud eri nahatüüpide individuaalsetele vajadustele.

Hea enesetunde programm teie nahale – ELEMIS

Olgu tegemist väsinud või ebapuhtusele kalduva nahaga – ELEMIS pakub sobivaid tooteid igale nahatüübile. Nii saate hõlpsasti kokku panna oma isikliku nahahooldusprogrammi. Säravalt kauni jume alus on puhastamine. ELEMIS pakub selleks mitmesuguseid lahendusi, mis eemaldavad te nahalt õrnalt mustuse, liigse rasu ja meigijäägid.

  • Niisutav hooldus: Õrnalt lõhnastatud näokreemid niisutavad nahka intensiivselt ja annavad sellele noorusliku sära.
  • Öine hooldus: Kaubamärgi öökreemid tagavad hommikuks värske ja puhanud jume. Need taastavad teie nahka magamise ajal.
  • Silmahooldus: Õrn silmapiirkond vajab erilist hoolt. Ka siin on ELEMIS toonud turule sobivad lahendused, mis kaitsevad ja tugevdavad tundlikku nahka.
  • Seerumid: Kaubamärgi seerumid saavad tõesti kõigega hakkama. Need niisutavad ja samal ajal mõjuvad nahale noorendavalt.

ELEMISE rahustav kehahooldus täiendab teie personaalset heaoluprogrammi. Olgu tegemist dušigeeli või koorimisvahendiga – need puhastavad nahka õrnalt ja muudavad duši all käimise spaaelamuseks. Kaubamärgi meeldiva lõhnaga kehalosjoonid ja -õlid pakuvad seejärel niisutust ja hellitavad hetkega nii nahka kui ka meeli.

Osta ELEMISE tooteid DOUGLASE veebipoest

Kogege looduse väge Briti luksuskaubamärgi toodetega. ELEMISE uuenduslikud tooted on saadaval ka Eestis. ELEMISE tooteid saate tellida Douglase veebipoest ja lasta mõne päeva jooksul need endale mugavalt koju toimetada. Muutke põhjalikult oma igapäevaseid ilutoiminguid kaubamärgi hästi kooskõlastatud kosmeetikaga – ELEMISE õrnalt lõhnav hooldus tasandab igapäevaelu tempot.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!