Meeste lõhnad

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:
12345...14...27...40

Meesteparfüümid: avasta lõhnad stiiliteadlikele meestele

Stiilsed mehed teavad, et kvaliteetne meestelõhn täiendab iga välimust elegantselt ja peenelt. Kas stiilse äriülikonna või vabaaja rõivastusega – rafineeritud kompositsioon lisab igale välimusele selle „miski“. Veebipoes Douglas on kõige populaarsemad tuntud kvaliteetkaubamärkide meestelõhnad vaid mõne hiirekliki kaugusel – millise tippbrändi valid?

Varusta end igaks elujuhtumiks – leia oma tunnuslõhn!

Millise meesteparfüümi valid, ei sõltu ainult sinu isiklikust maitsest. Tõelised parfüümide asjatundjad valivad lõhnakompositsiooni vastavalt üritusele. Enne ostmist küsi endalt: kas otsin kerget meesteparfüümi päevaks või ekspressiivset lõhna, mis kogub punkte õhtusel kohtingul? Siin on abi tuntumate lõhnade tundmisest. Iga parfüüm pärineb vähemalt ühest lõhnaperekonnast või kombineerib ühes pudelis mitut, et saavutada erilist efekti. Ülevaade olulisematest:

idamaised meestelõhnad

Idamaised lõhnad mõjuvad sensuaalselt, salapäraselt ja võrgutavalt ning tagavad sinu väljendusrikkuse. Selle lõhnaperekonna meestele mõeldud parfüümidega saad vallutada naiste südameid, sest need mõjuvad salapäraselt ja ligitõmbavalt. Sageli kasutatavad komponendid on muskus, sandlipuu, patšuli ja vanill. Need rasked, sageli puidused ja vürtsikad lõhnad sobivad õhtusteks puhkudeks. Enesekindlatele meestele meeldib idamaiseid lõhnu ka päeval kanda.

Lillelised meestelõhnad

Lillelised lõhnad mõjuvad romantiliselt ja mänguliselt. Sageli kasutatavad komponendid on kannike, jasmiin, roos, maikelluke ja sirel. Kui sellele lõhnale on lisatud hapukaid lehtede ja kõrreliste noote, nimetatakse seda roheliseks lõhnaks. Lillelõhnad on kerged universaalsed lõhnad, mis sobivad igaks olukorraks.

Puuviljased meestelõhnad

Puuviljane lõhn mõjub mängulisena sarnaselt lillelisele, kuid on veidi vabam. Puuviljased meesteparfüümid on seetõttu eriti populaarsed noorte meeste seas. Armastatud komponendid on õun, virsik, ananass või punased puuviljad – sobivad kaaslased terveks päevaks.

Puidused meestelõhnad

Puidused lõhnakompositsioonid tunduvad soojad ja elegantsed, olemata pealetükkivad. See lõhnaperekond harmoneerub väga hästi idamaiste essentsidega. Koos nendega sünnib jõuline parfüümilooming. Sageli kasutatavad komponendid on seeder ja lõhnav vetiveeria. See kauakestev raske lõhnanoot levitab oma aroomi kõige paremini õhtuti.

Tsitruselised meestelõhnad

Kas sulle meeldib sportlikkus, värskus ja lihtsus? Siis on tsitruselõhn sinu jaoks õige valik. Sellel lõhnal on elav ja sportlik mõju – ideaalne aktiivsetele meestele, kes armastavad olla kahe jalaga maa peal. Armastatud komponendid on bergamott, laim ja apelsin. Tsitruselõhnad on kerged ja pealetükkimatud ning sobivad seetõttu igapäevaseks kasutamiseks.

Aromaatsed meesteparfüümid

Aromaatsed lõhnad mõjuvad rafineeritult ja ebatavaliselt. Kui sulle meeldib midagi erilist, on see lõhn õige valik. Armastatud komponendid on salvei, rosmariin ja köömned. Aromaatsed lõhnad on kergemad kui nende idamaised versioonid ja rikkalikumad kui tsitruseliste lõhnad. Neid kandes oled kõikvõimas.

Parfüümveest kuni habemeajamisjärgse näoveeni – armastatud meestelõhnad eri kujul

Kas oled leidnud oma signatuurlõhna ja ei saa uuest lemmiklõhnast küllalt? Veebipoest Douglas leiad rohkesti meestelõhnu, nagu ka tualettvesi ja deodorante, dušigeele ning habemeajamisjärgseid näovesi.

Olgu lõhnavesi, juuste- ja kehageel, parfüümvesi või kehalosjoon – mähi end pealaest jalatallani vapustavasse lõhna või naudi enda valitud meesteparfüümi just sulle sobivas versioonis. Lõhnad on saadaval nii üksikult kui ka komplektina.

Muide, kui küsid, mis vahe on parfüümvee ja tualettvee vahel, siis need viitavad lõhnaainete eri kontsentratsioonile. Parfüümvesi on kõige suurema lõhnaosaga (10–15%), seetõttu peetakse seda eriti kauakestvaks. Sellele järgnevad kahaneva intensiivsusega tualettvesi (6–8%), kölnivesi ja lõhnavesi (mõlemad 1–3%).

Osta veebipoest Douglas parimaid meesteparfüüme

Ümbritse end oma lemmikparfüümiga. Kas kerge ja värske või raske ja intensiivne – leiad sobiva lõhna igale maitsele ja igaks elujuhtumiks. Telli oma lemmik mugavalt veebist.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!