ABERCROMBIE & FITCH

 

Kõik ABERCROMBIE & FITCH tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Abercrombie & Fitch parfüüm – matkatarvikutest trendika moeni

Abercrombie & Fitch parfüüm – moekaubamärgi Abercrombie & Fitch ajalugu on kõike muud kui tavaline. Kaupmees David Abercrombie pidas 1892. aastal matka- ja telkimistarvete kauplust. Üks tema klientidest, jurist Ezra Fitch vaimustus 19. sajandi alguses ärimaailma sisenemisest. Algul said need kaks üksteisega üsna kenasti läbi. Kuid juba 1907. aastal otsustas Abercrombie ettevõttest lahkuda. Selleks hetkeks olid endised partnerid äriliselt üksteisest kaugele jäänud.

Pärast rohkeid takistusi ja vahepealset sulgemist ehitati ettevõte 1988. aastal uuesti üles ja seda täiesti uue suunitlusega. Trendikas naiste- ja meestemood saavutas järgnevatel aastakümnetel rahvusvahelise edu. Tänapäeval võib ettevõtte moekauplusi leida üle kogu maailma. Tootevaliku taga seisvad loovtöötajad lõid oma disaini ja lõigetega uusi moetrende. Juba õige pea vallutasid ameeriklased ka lõhnade turu, kuid nende edufilosoofia on muutunud vaid pisut. Douglases saad Abercrombie & Fitch parfüümi osta mugavalt veebis.

Abercrombie & Fitch parfüümid – ebatavaline ja laiaulatuslik valik

Sarnaselt rõivastele ei karda kindlasti ka Abercrombie & Fitch parfüümid eirata levinud tavasid. See lõhnalooming suudab ikka ja jälle üllatada. Lõhna- ja hooldussarjadele on iseloomulik eelkõige nende dünaamilisus ja nooruslik kergus.

Seda silmas pidades ei üllata rohked lille- ja puuviljanoodid, nagu mandariin, pirn, jasmiin ja apelsiniõied. Neid komponente eelistatakse kasutada eelkõige naistelõhnade puhul. Meeste sarjas kasutatakse lisaks puiduseid aromaatseid nüansse, nagu tonkauba, moon ja bergamott. Abercrombie & Fitch parfüümi kandes ei hakka kindlasti igav!

Abercrombie & Fitch naisteparfüümid – austusavaldus spontaansusele

Abercrombie & Fitch parfüümiga First Instinct Woman kutsub Ameerika kultuslik moekaubamärk üles tooma ellu veidi spontaanset muretust. Lõhn on otsekui loodud naistele, kes lasevad vabalt voolata oma sarmil ja enesekindlusel. Juba tipunoot oma magusmõrkja kannatuslille ja päikese hellitatud magnooliaga tundub võrgutav. Südamenoodis ühendab parfüümilooja puuviljased apelsiniõied õrnade orhideedega. Lõpus ootab sind tänu ambrale ja tonkaubadele suitsuvinene-magus lahkumisnoot. Parfüümvesi muudab instinktide kuulamise uskumatult lihtsaks. Abercrombie & Fitch kehalosjoon First Instinct toetab samuti lõhnakompositsiooni.

Lisaks õrnale lõhnale kingib hooldus nahale sametise pehmuse. Ei soovi loobuda hooldusest ega parfüümi täielikust intensiivsusest? Abercrombie & Fitch First Instinct lõhnakomplekt ühendab endas mõlemast parima. Blue Woman EdP puhul tuleb Instinct sarja põhiidee taas silmapaistvalt esile. Jällegi on kõik seotud loodusliku värskuse ja muretu naiselikkusega.

See Abercrombie & Fitch naisteparfüüm mängib ka helkleva meretuule akordi ja selle juurde sobiva puuviljase kontrastiga. Põnevat lõhnamängu kaunistab sandlipuu. Abercrombie & Fitch First Instinct Blue kehalosjoon kaitseb nahka. Lisaks sisaldab see merelise Instinct lõhna õrna nooti.

Seega sobib toode ideaalselt igapäevaseks hoolduseks. Trendilooja ajatult naiselikud lõhnakompositsioonid rõhutavad veetlust. Ei ole vahet, kas valid klassikalise variandi või Instinct Blue.

Abercrombie & Fitch meesteparfüümid – mehelikud ja enesekindlad

See, mis pakub muljetavaldavat inspiratsiooni naiste maailmale, ei saa tulla kahjuks ka meeste maailmas. Meeste tootesari seostub elegantselt naisteparfüümiga, kuid säilitab oma dünaamika. First Instinct Man pakub midagi nii noortele kui ka nooruslikele inimestele. Armastatud Abercrombie & Fitch meesteparfüüm tervitab sind maalähedase-puise põhjanoodiga. Seemisnahk, muskus ja ambra loovad siin koosmõjus meelierutava aroomi. Samal ajal rõhutab avanoot mehelikku sihikindlust ja domineerimist. Sellele järgneb kohe rõõmus ja värske südamenoot haruldase sichuani pipra, kannikese lõhna ja tsitruseliste nootidega.

Ergutava ja ebatavalise impulsi eest vastutab tipunoot. Eksootiline ogamelon ja kihisev džinn toonikuga viivad imeliselt lõhnava tulemuseni. Abercrombie & Fitch First Instinct lõhnapulk pakub igapäevaselt täiuslikku igakülgset kaitset. Selles on ühendatud lõhnatehniline ekstravagants ja usaldusväärne lõhnakaitse. Abercrombie & Fitch First Instinct kehasprei ümbritseb keha õrna meeldiva lõhnaga. Mereline versioon First Instinct Blue Eau de Toilette esitleb end vähemalt sama vabadustarmastava ja enesekindlana.

Krudisev õun, bergamott ja kardemon – see on kõik, mida vajad meelierutavaks alguseks. Südamenoodis ümbritseb rosmariini ja pipart õrn lavendlilõhn. Lõpuks hoolitseb meeletu finaali eest meisterlik põhi ambrast, tonkaoast ja sandlipuust. Maailmale avatud hoiak tõuseb esile ka Abercrombie & Fitch Blue Instinct Man lõhnapulga puhul. Soovid alustada päeva eripärase lõhnaga? Siis on First Instinct Blue meeste dušigeel just õige. Värskendatult ja lõhnastatult saad alustada päeva vallutamist.

Osta Abercrombie & Fitch parfüüm Douglase veebipoest – avasta kultuslik moekaubamärk

Abercrombie & Fitch ei vaja tõendeid selle kohta, et on võrratu. Iseenesestmõistetavalt on lõhnad stiilse inimese jaoks ideaalsed kaaslased. Lõhnu kasutavad mehed ja naised teavad, mida nad oma elult tahavad. Aeg-ajalt tasub ka käidud teelt kõrvale astuda. Abercrombie & Fitch lõhnad näitavad: on täiesti normaalne olla eriline.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!