SHISEIDO - Niisutamine/toitmine
(17)
UUS-20%alates 19€SHISEIDOTreatment Softener EnrichedRikkaliku koostisega pehmendav näovesi70,99 €150 ml (0,47 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOUltimune Power Infusing OilErgutav näo- ja kehaõli62,99 €75 ml (0,84 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOFuture Solution LX Concentrated Brightening Softener Näoemulsioon167 €170 ml (0,98 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOUplifting And Firming Advanced Cream Soft RefillNäokreemi täide136 €50 ml (2,72 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOWaso Shikulime Mega Hydrating Moisturizer (Refill)Näokreemi täide39,99 €50 ml (0,80 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOWaso Yuzu-C Beauty Sleeping Mask (Refill)Näomaski täide41,99 €50 ml (0,84 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOEssential Energy Hydrating Day Cream SPF 20 RefillNäokreemi täide63,99 €50 ml (1,28 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOEssential Energy Hydrating Day Cream SPF 20Näokreem75,99 €50 ml (1,52 € / 1 ml)
-20%alates 19€SHISEIDOEssential Energy Hydrating Cream RefillNäokreemi täide63,99 €50 ml (1,28 € / 1 ml)







