BRAND NO MORE

BRAND NO MORE on selle looja Stefano Cerleniza vaimusünnitus. Sünnilt itaallane, kes on Itaalia, Saksamaa ja USA vahel kasvades alati avatud muutustele. Pärast aastaid Milanos ja New Yorgis luksusbrändide tööstuses töötamist oli tal aeg näidata oma vaatenurka, soovides luua oma isikliku teekonna parfüümimaailma. Brand No More on sündinud Milanos ja soovib pääseda logode sõltuvusest, pöörates fookuse tagasi loomeprotsessi väärtusele ja iga loodud teose moodustavate looduslike toorainete kvaliteedile.
Usume, et parfüümid on tujutõstjad, mis rikastavad meie igapäevaelu ja neid tuleks valida vastavalt hetke soovidele, nii nagu valime oma riideid. Igaüks vajab erineva lõhnaga riidekappi, et täiendada oma stiili ja sobitada meeleolu.
Meie parfüümid sobivad kõigile. Need on loodud Prantsusmaal, kasutades kõrgeima kvaliteediga looduslikke materjale. Maailmakuulsa parfümeeria Bertrand Duchaufo kaasamisel sai brändile parfüümivisioon. Meie eesmärk on lihtne: luua parfüüme, mis lõhnavad hästi, kuid paljastavad alati nooti, ​​mis arendab meie kujutlusvõimet. Meie parfüümipakend on loodud Itaalias, pöörates tähelepanu detailidele: iga parfüümipakend on iga pakendi jaoks kunstilise hoolega käsitsi pakitud.

Kõik BRAND NO MORE tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

KELLELE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!