Juukselakk

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

JUUKSETÜÜP

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:

Juuksesprei ja juukselakk kauakestva soengu jaoks

Pole vahet, kas tegemist on metsikute lokkide või hooletu krunniga – juukselakk annab su soengule pikaajalise püsivuse. Kvaliteetsed tooted on tuntud oma nahka tugevdavate koostisosade poolest, mis aitavad trotsida külma tuult ja ilma. Need katavad su juukseid peaaegu nähtamatult, ei muuda neid raskeks ega jäta jääke. Avasta kvaliteetsed juukselakid põnevate soengute jaoks, mis püsivad!

Mis vahe on juuksespreil ja juukselakil?

Nii juuksesprei kui ka juukselakk annavad juustele hea püsivuse. Juuksesprei jääb juustele ja loob juuksekarvade vahele elastsed sidemed. See tähendab, et juuksed langevad loomulikult, kuid püsivad paremini soengus. Kuna spreid kasutades on juuksed omavahel õrnalt ühendatud, saad harja või pusakammi läbi juuste tõmmates spreist kergesti vabaneda.

Kuid mõni soeng, nagu keerukas ülestõstetud soeng, nõuab tugevamat hoidmist. Selle jaoks tuleb valida juukselakk. Juukselakk kleebib juuksed sõna otseses mõttes kokku. Nii saad neid kujundada ka nende loomulikule kasvusuunale vastupidises suunas. Selle väga tugeva fikseerimisvahendi eemaldamiseks on kõige parem pesta juukseid šampooniga.

Juuksespreid erinevatele juuksetüüpidele

Alates tuhmidele juustele mõeldud hooldavatest toodetest kuni kahuvastase toime ja UV-kaitsega variantideni – juuksespreisid on saadaval väga erineva koostisega. Kõik spreid fikseerivad juukseid.

  • Lokkis ja lainelistele juustele mõeldud sprei fikseerib juuksed neid koormamata. See tähendab, et sinu salgud säilitavad paindlikkuse ja vetruvuse. Spetsiaalsed pusavastase toimega koostisosad on toitvad ning tagavad sileda ja elastse ilme.
  • Õhukestele juustele – õhukesed, sageli peadligi hoidvad juuksed nõuavad eriti kerget spreid, mis toetab juukseid ilma neid peadligi vajutamata ja võimaldab teha kohevaid soenguid.
  • Värvitud juustele – kas soovid säravat juuksevärvi? Värvi kaitsva koostise ja UV-kaitsega juuksespreid kaitsevad su juukseid keskkonnamõjude eest ning tagavad kauakestva sära.

Mõnes tootes on ühendatud erinevad omadused, nii leiad oma vajadustele sobiva juuksesprei. Paljud tootjad kasutavad ka täpset pihustuspead. Nii saad juuksespreid ja juukselakki peale kanda lihtsasti ja sihipäraselt.

Osta kvaliteetne juuksesprei veebipoest Douglas

Pole vahet, millised on sinu juuste vajadused – avasta kvaliteetsete ning tugevate juuksespreide ja -lakkide valik. Niisutavast kuni värvi säilitava ja lõhnavaba spreini – valik on suur. Lihtsalt telli veebipoest Douglas enda valitud juukselakk ja loo oma unistuste soeng. Sirvi ka stiliseerimiskreemide valikut.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!