PARADIS DES SENS

Meid PARADIS DES SENSis on alati paelunud parfüümid, nende võime meenutada mälestusi kadunud aegadest ja fantaasiad, mis võivad viia teid kaugele unistuste maailma. See on nagu salauks, mis võib teid teleportida teie enda Eedeni. Iga meie lõhna lugu on hoolikalt kootud. Nootide tasakaal on hoolikalt käsitsi meisterdatud. See on lugu täiuslikkusest lõhnade kujul.
Liituge meiega meie reisil läbi salapäraste maastike. Nautige meie rikkalikke aroome ja laske neil meelitada end müstilisse maailma, kus kohtate taevasest rahust ja vaikusest sügavalt inspireerituna kõige ilusamat, mida emake loodus pakub.
PARADIS DES SENS loodi, hinnates sügavalt individuaalsust ja isikupärast stiili, mis on pakendatud lihtsasse läbipaistvasse pudelisse, mis näitab teile teie peegelpilti, et julgustada teid meie parfüümi kandes endasse vaatama. Kui teie nahk neelab need endasse, ümbritseb nende taevalik aroom teid ja teid ümbritsevat keskkonda, saavad nad osaks sellest, kes te olete ja juhatavad teid imede ja ootamatute võimaluste maailma.

Kõik PARADIS DES SENS tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

KELLELE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!