BANDERAS

ANTONIO BANDERAS  – tuntud võrgutaja. Tema võlu, karisma ja seksuaalne energia on vallutanud paljusid naisi ning olid aluseks parfüümile The Secret, millesse tuntud Hispaania näitleja on pannud oma edu saladuse. Kuid midagi jättis ta ikkagi kaadri taha, sest tõeline südamevallutaja ei avalda kõiki oma saladusi . ANTONIO BANDERAS: populaarne Hispaania näitleja ANTONIO BANDERAS ilmub ekraanile traditsiooniliselt tõelise macho-kuvandiga. Tema nime all koos Puig Groupiga välja töötatud parfüümisari saavutas kogu maailmas kiiresti populaarsuse. Filmi kangelast Antonio Banderast kehastavad tegelased leidsid oma peegelduse eredates parfüümides. Kirg ja südamlikkus, pulseerivad rütmid, kuum Vahemere õhkkond. Joovastavad aroomid vallutavad südame.

Kõik BANDERAS tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

KELLELE

Antonio Banderas kui meestele mõeldud parfüümide korüfee

Kas teadsid, et näitleja Antonio Banderas ja parfümeeriamaailma suurkuju Antonio Banderas on tegelikult sama inimene? Hispaania päritolu filminäitleja on juba aastakümneid teinud koostööd Hispaania moemaja ja parfüümitootjaga Puig ning tänu sellele koostööle on parfümeeriamaailm saanud oluliselt rikkamaks. 1997. aastal koostööleppe sõlminud Banderas on ligi kolmekümne koostööaasta jooksul oma nime laenanud ligi tosinale meeste ja naiste poolt palavalt armastatud parfüümile ja parfüümdeodorandile. Banderase populaarsemad parfüümid on Douglase e-poes uhkusega esindatud ning ka suurepäraselt vastu võetud.

Antonio Banderas Blue Seduction on tõeliselt aegumatu valik

Kõigist kaubamärgi all välja antud parfüümidest võib kõige ikoonilisemaks lugeda Antonio Banderas Blue Seduction-nimelist parfüümi, mis nägi ilmavalgust aastal 2008 ja on nüüdseks end tõelise hitina tõestanud. Selle võrgutavalt sügavate nootidega parfüümi kõrval pakub bränd veel mitmeid omapäraseid originaalselt meestele mõeldud, kuid tegelikkuses unisex parfüüme nagu puuvilja- ja taimsete nootidega Power of Seduction ja plahvatusohtlikult vürtsikas The Icon Elixir. The Icon (mitte-eliksiirina) on saadaval kahes erinevas variandis: tualettveena ja parfüümina, seega enne nime järgi valimist tutvu kindlasti kummagi variandi omadustega – lõhnad erinevad teineteisest nii põhi- kui südamenootide poolest.

Antonio Banderas The Golden Secret – hästi hoitud saladus on nüüd kõigile kättesaadav

Sama brändi kaksikvennad The Secret ja The Golden Secret on kaks tõeliselt kutsuvate ja atraktiivsete lõhnanootidega tualettvett, mis on kombineerinud idamaised aroomid koos värske ja intensiivse piparmündiga. Antonio Banderas The Golden Secret on pakendatud intrigeeriva kujundusega pudelisse, mis suisa kutsub selles peituvaid saladusi avastama ning avastamist on siin korralikult – põhinoodid muskus, nahk ja seeder saavad tuge rohelistest tipunootidest ning idamaistest vürtsidest. The Secret-nimeline mehelikkusest plahvatav tualettvesi keskendub puuviljade, puidu ja muskuse nootidele, mis kombineeruvad kokku hullutavaks mehelikuks parfüümiks, mille tõmbele on raske vastu panna. Need luksuslikud meeste lõhnad on saadaval nii 50-milliiliitrises kui 100-milliliitrises pudelis.

Neile, kes soovivad täislahendust parfüümvesi + deodorant, on Banderase kaubamärk välja andnud ka mitu kinkekomplektilahendust. Douglase e-poest saad hankida kinkekomplektid The Icon EDP ja Secret Men EDT, milles on kokku pandud 100-milliliitrine parfüümvesi ja 150-milliliitrine parfüümdeodorant.

Antonio Banderase meesteparfüümid leiad Douglase e-poest

Kui plaanid oma elukaaslasele (või ka endale) hankida mõne mehelikkusest pungil parfüümi või tualettvee, on Antonio Banderase lõhnade seeria kaalumist väärt valik. Douglas pakub ilu- ja lõhnatoodete otsijatele laia valikut erinevate brändide ja eri hinnaklassidesse kuuluvaid tooteid, mis on mugavalt jagatud oma omaduste järgi kategooriatesse.

Meie e-poe suurepärane ja alati uuenev tootevalik, kirg pakkuda klientidele esmaklassilist ostlemiselamust ja tõeliselt konkurentsivõimelised hinnad on Douglase teinud eestlaste seas hinnatud e-ilupoeks. Pakume lisaks parfüümidele ka valikut muid ilutooteid nagu kosmeetika, juuksehooldus, ehted ja toidulisandeid sisemise ilu jaoks.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!