Küünelakid

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:

Küünelakk – paku oma küüntele midagi erilist

Mattroosa, tulipunane või sädelev sinine – pisut värvi küünte peal on tõeline pilgupüüdja ja laseb su kätel (või jalgadel) hoolitsetud välja näha. Saad värvivalikuga katsetada vastavalt tujule. Õige küünelakk tagab ühtlase pealekandmise, kiire kuivamise ja pika vastupidavuse.

Küünelakk – mitmekülgne valik igaks puhuks

Võib-olla isegi rohkem kui teiste kosmeetikatoodetega on küünelakiga erinevate värvide ja efektide abil lõbus mängida ning sobitada seeläbi oma küüsi ülejäänud meigi, riietuse või meeleoluga. Soovi korral saad inspiratsiooni ammutada ka järgmistest näpunäidetest.

  • Kui päevitunud nahal näeb hea välja peaaegu igasugune küünelakivärv, siis heledale nahale sobivad pigem soojemad toonid. Väga jahedad värvid muudavad naha kahvatuks.
  • Tumedad, tugevad toonid tulevad eriti hästi esile lühikestel küüntel. Pikkade küünte puhul on heleda nahatooni või pastelsete värvide lisaefektiks sõrmede visuaalne pikendamine.
  • Just silmatorkavate küünelakivärvide puhul on väikesed ebatäpsused kohe märgatavad. Selleks, et küünelakki saaks täpselt ja laialivalgumata peale kanda, on mõttekas kasutada aluslakki. See hoiab ka ära küünte värvimuutuse. Pealislakk kaitseb küünelakki mahakoorumise eest ning annab ka sileda või mati viimistluse.

Värvide jaoks, mis kuni kolm nädalat mahakoorumata küüntel püsib, on nüüd olemas UV-küünelakid. Need kõvendatakse UV- või LED-valguses, muus osas erinevad need pealekandmisel tavalisest küünelakist vähe. Kui soovid püsivat ja kauakestvat efekti, siis on sulle sobivad just need lakid. Kui sulle meeldib iga nädal oma küünte stiili muuta ja uusi värve proovida, siis tasuks jääda klassikalise küünelaki juurde.

Osta küünelakk veebipoest Douglas

Veebipoest Douglas leiad klassikalistes värvitoonides küünelakke ja ka uusimaid trende. Kiiresti kuivavad UV-küünelakid, vegan-küünelakid, ägedad efektlakid või praktilised küünelaki komplektid – telli oma küünelakk mugavalt mõne klikiga veebipoest.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!