PAESE

Itaaliakeelne sõna PAESE tähendab sõna "maa", ning tegemist on ühe maailma kuulsaima kosmeetikabrändiga. Paese on maa, kus kohtuvad rafineeritud kujunduse ja loodusliku armuga slaavi motiivid. See on koht, kus igas vanuses, nahavärvi ja nahatüübiga naised avastavad ilu. Enesekindlus on edu võti nii isiklikus elus kui ka ettevõtluses. Seetõttu kujundab Paese Cosmetics tooteid nõudlikele naistele. Paesel on väga tugev eetikakoodeks:
Ainult kvaliteetsed tooted igale nahatüübile. Ühildumatud valemid, mis annavad parima tulemuse. Tooted sobivad ideaalselt kaasaegsele, aktiivsele ja kartmatule naisele. Pease missioon on luua erakordseid tooteid ja pidevalt täiustada tootevalemeid, mis muudavad naised kaunimaks ja enesekindlamaks mitte ainult väljastpoolt, vaid ka seestpoolt. Paese püüab oma toodetega luua maailma, kus naised tunnevad end kaunina ja mõjukana ning saavad end ainulaadse kuvandina väljendada. Pease rõhutab autentsust ja ainulaadsust. Usaldusväärne kvaliteet on alus, millel põhineb delikaatne ilu, väärtustunne ja ainulaadsus. Neid funktsioone jagavad brändikasutajad kogu maailmast.
Paese kosmeetikatooted on hoolikalt kavandatud vastama iga tarbija ootustele. Ettevõte saab uhkust tunda tipptasemel labori ja vilunud tehnikute meeskonna üle, kes tagavad Paese kosmeetikatoodete efektiivsuse ja ohutuse. Pidevalt pakutakse tootedokumentatsiooni koos väga olulise ohutushindajate koostatud Euroopa turuohutuse hinnanguga. Paese kosmeetikas kasutatavate looduslike toimeainete rohkus kinnitab ettevõtte pühendumust pakkuda naistele ainult kõrgeima kvaliteediga kosmeetikat.

Kõik PAESE tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

NAHA TÜÜP/SEISUND

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!