Kulmudele

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:

Kõik vajalikud tooted kulmudele ühes kohas

Kulmud on näo raam ja seetõttu saavad nad jumestuse tegemisel ka erilist tähelepanu. Kulmude välimuse aitavad tip-top tasemel hoida erinevad tooted kulmudele, mis vastavalt toote eesmärgile aitavad kulme värvida, fikseerida, kujundada või hoopiski kasvatada. Douglas tuleb Sulle kõigis neid kategooriates appi – oleme oma e-poe valikusse võtnud sadade erinevate brändide ilutooted, mille seas leiab ka hulganisti erinevaid kulmude iluks ja heaoluks mõeldud tooteid. Pakume tooteid nii neile, kes soovivad kulme vaid veidi kujundada ning lopsakama välimuse jaoks täita, kui ka neile, kelle mõtetes mõlgub tõeline kulmu-makeover. Tutvu meie kulmuilu superstaaridega ja kinkekomplektidega lähemalt.

Kulmugeel aitab nii fikseerida kui toonida

Kulmupliiatsid populaarsuses ammu üle võtnud kulmugeel on moodsa naise kosmeetikakotis pea asendamatu toode – samal ajal fikseeriv ja (soovi korral) kergelt värviv kulmugeel võimaldab oma kulme päevaks ette valmistada vaid ühe tootega. Kui oled oma kulmud sobivasse kujusse sättinud, aitab kulmugeeli pealekandmine Sinu disainitööd terve päeva jooksul sellisena hoida ning ennetab ebameeldivalt korratut kulmuvälimust. Tähelepanu keskpunktina mõjuvad kulmud on viimasel aastakümnel olnud ka ilumaailma brändide tähelepanu keskmes – turule on toodud uskumatult palju innovatiivseid, uuenduslike koostisosadega või hoopis tagasi looduse poole pöördunud tooteid, mis aitavad kulmude ilu pikaaegselt ja tõhusalt säilitada. Samuti on turule ilmunud spetsiaalsed kulmutooted, mis ei ärrita tundlikku nahka. Douglas pakub kõikvõimalikke erinevaid kulmutooteid just Sinu vajaduste rahuldamiseks.

Uuenduslikud seerumid panevad kulmukarvad kasvama sama hästi kui riitsinusõli kulmudele

Kuidas kulmusid stiliseerida, kui neid eriti polegi? Siin tulevad appi kulmuseerumid, mis kombineerivad oma koostised selliseid efektiivseid toimeaineid nagu peptiidid, hüaluroonhape, ja kastoor- ja riitsinusõli, mida on kulmudele kantud juba nende leiutamisest saati. Seerumid on aga puhta õliga võrreldes pealekandmiseks tunduvalt mugavamad ning need ei jäta kulmudele kleepuvat kihti. Douglases leiad lisaks erinevatele seerumitele ka kõiki muid kulmutooteid erinevatelt brändidelt nagu NYX, Bourjois, Talika ja veel kümnetelt muudelt erinevatelt tootjatelt. Meie toote- ja brändide valik on tõeliselt muljetavaldav ning Douglase e-poes leiab iga kulmutooteid otsiv inimene omale kõik vajaliku täieliku kulmumeigirutiini jaoks. Toeta kulmude ilu ka seestpoolt biotiini ja kollageeni sisaldavate toidulisandite abil. Tuhanded luksuslikud ja taskukohased tooted ootavad Sind.

Douglas toob Sinuni esmaklassilised kulmudele mõeldud tooted

Kõik kulmude ilu ja heaolu jaoks mõeldud tooted on mugavalt saadaval ühes netikaubamajas – Douglas. Euroopa juhtiva ilu- ja nahahooldustoodete jaemüüjana oleme netiostlejate seas saavutanud tõelise populaarsuse – meie lai toodete ja brändide valik on saadaval suurepäraste hindadega ja ostlemiseks ei pea mitte kuhugi minema. Pühendumus kvaliteetsete toodete ja ostuelamuste pakkumisele on Douglase trump ning tänu meie trenditeadlikkusele ja pidevale sortimendi kasvule on Douglas üks iluentusiastide seas hinnatumaid e-poode. Sajad erinevad tooted kulmudele kümnetelt brändidelt ootavad Sind Douglases.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!