Blogi

IluKasuta võimalust – muuda kingitus eriliseks!

11.04.-23.04.2023. pakub e-pood Douglas.ee võimalust isikupärastada lõhnaõlipudel! GRAVEERI OMA KALLI NAISE lõhnale tema NIMI! Ideaalne kingitus, mis kindlasti üllatab. MIDA TEHA?

IluJuhis õige lõhna leidmiseks

Lõhnad on loomingulise ja emotsionaalse maailma osaks. Need võivad mälestusi esile tuua sama lihtsalt nagu tolmuse fotoalbumi fotod. Parfüümid, nagu ka fotoalbum, kuuluvad teatud lõhnaperekonda, millega tutvudes leiad lihtsalt ja kiirelt endale kõige sobivamad. See lõhnakunst on lausa terve teadus. Toome päevavalgele lõhnade saladused, mille abil leiad kergemini endale kõige meeldivama lõhna.

IluMario Badescu näospreide erinevused ja kasutamine

Pärast Mario Badescu uusima näosprei turule toomist esitatakse kõige sagedamini küsimust „Mille poolest Mario Badescu näospreid üksteisest erinevad?“ Järgnevalt on igat näospreid põhjalikult kirjeldatud: mis näospreiga on tegemist, mida see teeb ja millised on peamised koostisosad.

AlgusRahvusvaheline ripsmete päev Naise kõige kaunim ehe − ripsmed!

Ripsmed on iga naise üks kauneimatest ehetest. Pole ime, et juba ammustest aegadest peale on naised ihaldanud lopsakaid ja väljendusrikkaid ripsmeid, et muuta oma silmavaade ilmekamaks. 

IluILU ON ...

ÜLLATUS. SEISUKOHAVÕTT. ENESEKINDLUS. GRAATSIA. ARMASTUS.

... ja veel palju enamat.

IluTestime REVOX Plexi juuksehooldustooteid

REVOX on Bulgaarias loodud naha- ja juuksehoolduse kaubamärk, mille filosoofia on pakkuda maksimaalselt looduslikke, hõlpsalt kasutatavaid ja hinna poolest soodsaid tooteid, mis annaksid kodus kasutades sama tulemuse nagu ilusalongis. Saa rohkem teavet REVOXi kohta ja uute juuksehooldustoodetest lemmikute kohta.

Algus6 ripsmetuši pealekandmise viisi, mille peale pole sa tulnud.

Tavalised ripsmetuši pealekandmise viisid ei ole küll halvad, kuid on veel palju erinevaid võimalusi selleks! Õige pikendava / eraldava / lopsakust andva ripsmetuši valik on vaid pool lahingust, mistõttu tutvustame erinevaid ripsmetuši pealekandmise viise, mis muudavad su kindlasti ripsmete värvimise asjatundjaks.

AlgusViis nõuannet sõbrapäeva meeleolu loomiseks

Kas ka sulle tundub mõnikord, et pühad mööduvad märkamatult? Kuigi aega ei saa mõjutada ja peatada, on meil võimalik luua enda ümber mõnus meeleolu ning nautida seda hetke just siin ja praegu. Ka sõbrapäeva saab pikendada, tähistades armastust iga päev. Aeg luua pühadetunne! Tutvu Douglase nõuennetega − need kuluvad ära ka neile, kellele on romantika võõras. 

IluTestime Essence‘i soodsat dekoratiivkosmeetikat.

Kas oled vahel mõtisklenud selle üle, kas odavam jumestustoode suudab tõesti teha sama, mida kallim? Kas huulepulk on ikka püsiv? Ega ripsmetušš lähe laiali juba pelgalt niiske õhuga kokku puutudes? Kas jumestuskreem näeb loomulik välja? Need on ainult mõned müütidest, mille lükkame ümber, olles testinud kosmeetikakaubamärgi Essence‘i tooteid, mis on rahakotisõbralikud ning lisaks ka veganlikud.

IluIluhoolduse erinevused talvel

Kuiv õhk siseruumides, külm tuul ja madal temperatuur õues esitavad väljakutse talvisele iluhooldusele. Anname soovitusi, kuidas tõhusalt kaitsta nahka ja juukseid jahedatel talvepäevadel