ANASTASIA BEVERLY HILLS 20% soodus! Ainult e-poes! 

Kood: ABH20

Blogi

IluIlutoodete kingijuhis

Jõulud on maagiline aeg, mida armastame oma lähedastega jagada. Üllatage neid sel pühadehooajal suurepäraste kingitustega, mis neile ideaalselt sobivad!

IluKasuta võimalust – muuda kingitus eriliseks!

09.10.-22.10.2023. pakub e-pood Douglas.ee võimalust isikupärastada lõhnaõlipudel! GRAVEERI OMA KALLI NAISE lõhnale tema NIMI! Ideaalne kingitus, mis kindlasti üllatab. MIDA TEHA?

IluTumedad silmaalused – kuidas need tekivad ja kuidas neist lahti saada?

Tumedad silmaalused on probleem, millega on kokku puutunud ilmselt igaüks – magamata öö, ülekoormus, väsimus, haigus. Kuid teatud juhtudel ei kao see kosmeetiline probleem ja muutub iludefektiks, mille peitmine nõuab jumestustoodete kasutamist. Ometi ei tohiks unustada, et tumedad silmaalused ei ole vaid visuaalne probleem – see on signaal, mis annab märku, et tuleks pöörata tähelepanu oma tervisele ja uurida võimalikke tekkepõhjuseid. See on ainus viis, leidmaks piisavalt tõhusaid lahendusi tumedate silmaaluste vastu.

IluKuivade juuste hooldus

Kuigi juuksed on üks ilusamaid ehteid meie kehal, kipuvad need tekitama päris suurt peavalu. Kuivad, murduvad ja lõhenenud juuksed on raskesti käsitletavad, kahused ja tuhmid ning mõjuvad negatiivselt enesekindlusele. Nende terve välimuse taastamiseks on vaja pöörata tähelepanu mitte ainult juuksehooldustoodetele, vaid ka eluviisile üldiselt.

IluTASAKAALUSTATUD PEANAHK – KAUNID JUUKSED

Tasakaalustatud peanahk on ilusate juuste pant. Seepärast tuleb peanahale sama palju tähelepanu pöörata. Jagame allpool hooldusnõuandeid ja tutvustame tooteid, mis aitavad taastada peanaha mikrobioomi ja panevad juuksed särama.

ElustiiliMiks peaks investeerima kvaliteetsesse šampooni ja palsamisse?

Paljud meist valivad rahakotisõbraliku šampooni ja palsami kohalikust supermarketist. Kuid kas odavamad tooted, mis peaksid väidetavalt tegema imesid, võivad meie juukseid hoopis kahjustada? Kui asi puudutab juukseid, jagunevad inimesed kahte leeri: need, kes ostavad seda, mis parajasti soodusmüügis on, ja need, kes investeerivad. Seega, kas veidi kallimatest juuksehooldustoodetest võib tõesti kasu olla? Lugege edasi, et saada teada, mis muudab kallima šampooni nii kalliks ja kas sellele ikka tasub kulutada.

AlgusUus lõhn! ARIANA GRANDE CLOUD PINK

Ariana Grande uus lõhn CLOUD PINK sai inspiratsiooni kangekaelsest enesekindlusest, mis toob esile nii ilu kui ka tugevuse ja seda ümbritsevatest tingimustest sõltumata. AVASTA ROHKEM!

IluDouglas Home SPA VILLA BALI. UUDIS!

Aeglusta tempot ning naudi heaolu ja rahu kauni pelgupaiga hingelisust koos Villa Bali!

LÄHENEB LÕPETAMISTE AEG. Douglas – kingimaailm

Kui oluline töö on tehtud, on meeldiv saada selle eest tunnustust. Ning seejärel minna vastu uutele väljakutsetele!

Varu kingitus aegsasti, et pidudeaeg mööduks rahulikus ja positiivses meeleolus!

IluMis on päikesepõletus ja kuidas end selle eest kaitsta?

Nii mõnus on peale pikka talve ja jahedat kevadet lõpuks sooje päikesekiiri nautida. Kuid soovime sulle meelde tuletada, et liiga kaua otsese päikese käes viibides ja oma nahka piisava hoolitsuseta jättes, on suur oht saada päikesepõletus. See on tõsine nahaärritus, millel võib olla pikaajaline negatiivne mõju tervisele.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!