Blogi

Ilu2022. aasta sügise lahedaimad meigitrendid ühes kohas

2022. aasta kevade moelavadel domineerisid sädelevad, metalsed, erksad värvid, rõhutatud silmad ja graafilised jooned. Aga nüüd? Moenädala lavasõud näitavad, et kõik need trendid jätkuvad ka 2022. aasta sügisel. Saa teada kõike selle sügise meigitrendide kohta.

IluDermatoloogide soovitused silmakreemi õigeks pealekandmiseks

Silmakreemi pealekandmise oskus ei ole nii iseenesestmõistetav, kui võib tunduda.

IluTumedad silmaalused – kuidas need tekivad ja kuidas neist lahti saada?

Tumedad silmaalused on probleem, millega on kokku puutunud ilmselt igaüks – magamata öö, ülekoormus, väsimus, haigus. Kuid teatud juhtudel ei kao see kosmeetiline probleem ja muutub iludefektiks, mille peitmine nõuab jumestustoodete kasutamist. Ometi ei tohiks unustada, et tumedad silmaalused ei ole vaid visuaalne probleem – see on signaal, mis annab märku, et tuleks pöörata tähelepanu oma tervisele ja uurida võimalikke tekkepõhjuseid. See on ainus viis, leidmaks piisavalt tõhusaid lahendusi tumedate silmaaluste vastu.

ElustiiliMiks peaks investeerima kvaliteetsesse šampooni ja palsamisse?

Paljud meist valivad rahakotisõbraliku šampooni ja palsami kohalikust supermarketist. Kuid kas odavamad tooted, mis peaksid väidetavalt tegema imesid, võivad meie juukseid hoopis kahjustada? Kui asi puudutab juukseid, jagunevad inimesed kahte leeri: need, kes ostavad seda, mis parajasti soodusmüügis on, ja need, kes investeerivad. Seega, kas veidi kallimatest juuksehooldustoodetest võib tõesti kasu olla? Lugege edasi, et saada teada, mis muudab kallima šampooni nii kalliks ja kas sellele ikka tasub kulutada.

IluParimad viisid juuste rasususe ennetamiseks

Rasused juuksed võib olla väga tüütu nähtus nii mehe kui naise jaoks. Need ei ole ilusad, võivad tekitada ebameeldivat lõhna, neid on raske sättida ja need võivad isegi põhjustada peanaha aknet. Mõne inimese juuksed näevad juba paar tundi pärast pesemist välja rasused ja mustad. Õnneks saavad mõned kiiresti rakendatavad juuksehoolduse muudatused rasusust vähendada. Loe lähemalt blogist

IluTUTVUSTAME TOODET NIMEGA ULTRA – UUT MCMi PARFÜÜMVETT

2022. aastal tõi Saksa luksusmoemaja MCM turule oma uusima naistelõhna MCM ULTRA Eau de Parfum. Brändi ikoonilisest Berliini kullavärvi seljakotist inspireeritud ULTRAt iseloomustab julge lõhnakompositsioon ja kõrgläikega pakend, mis sobib kokku selle legendaarse klassikalise lõhna erksusega. Loe lähemalt uue lõhna MCM ULTRA kohta blogist

IluHiilgavad uudised: KEHAHOOLDUSTOOTED, MIS TOOVAD TEIE KAUNI KEHA ESILE

ONE.TWO.FREE! hoolitseb meie keha eest samamoodi nagu näo eest ning esitleb uhkusega oma esimest ONE.TWO.FREE! kehahooldusrituaali. Protseduur, mis võtab arvesse vaieldamatut tõsiasja, et igal kehal on erinev nahavärv, tekstuur, mügarikud, armid, laigud ja kortsud – kõik need on vapustavalt ilusad! Tutvu selle imelise kehahooldussarjaga.

IluJalahooldus – pehme ja sileda naha heaks

Jalahooldus on üks protseduuridest, millele väga sageli ei pöörata piisavalt tähelepanu. Selleks, et jalanahk oleks alati pehme, sile ja ilus, on vaja selle eest õigesti hoolitseda. 

IluKuivade juuste hooldus

Kuigi juuksed on üks ilusamaid ehteid meie kehal, kipuvad need tekitama päris suurt peavalu. Kuivad, murduvad ja lõhenenud juuksed on raskesti käsitletavad, kahused ja tuhmid ning mõjuvad negatiivselt enesekindlusele. Nende terve välimuse taastamiseks on vaja pöörata tähelepanu mitte ainult juuksehooldustoodetele, vaid ka eluviisile üldiselt.

IluPUHAS RETINOOL: NAHAHOOLDUSE KULLASTANDARD

Puhas retinool on asendamatu koostisosa nahahooldustoodetes ja seda leidub ka looduslikult naha ülemistes kihtides. Retinooli kasutatakse rakkude uuenemise reguleerimiseks ja sileda nahapinna saavutamiseks. Samuti on see tuntud võime poolest kaitsta nahka vabadest radikaalidest tingitud kahjustuste eest ja nahatooni ühtlustavate omaduste poolest.