Ripsmetušš

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:
12345...7...13...19

Osta ripsmetušš – ilusate, hoolitsetud ripsmete heaks

Intensiivsed värvid ja pikad tihedad ripsmed – õige ripsmetušiga tulevad su silmad veelgi paremini esile. Vali pliiats või peen hari tuubi sees, mida nimetatakse ka ripsmespiraaliks. Ripsmetušš pikendab su ripsmeid, lisab neile lopsakust ja koolduvust ning toob esile värvid. Hea hari katab ripsmed peene tekstuuriga, muutmata neid kleepuvaks või murenevaks. Olgu su ripsmed pruunid, mustad, hallid või tumesinised – mattides toonides ripsmetušš sobib igal juhul. Loomuliku välimuse saamiseks veendu, et kontrast sinu loomuliku ripsmevärviga oleks väike. Heledate ripsmete jaoks on hea valik näiteks helepruun või hall ripsmetušš. Läbipaistva ripsmetušiga saad luua vastupandamatu välimuse ka ilma värvita.

Vapustav ilme koos ripsmetušiga

Selleks et ripsmed näeksid välja pikemad ja tihedamad, on oluline, et ripsmetušš kataks võimalikult paljusid ripsmekarvu. Seejuures ei tohi ripsmetušš põhjustada ripsmete kokkukleepumist ega tekitada n-ö kärbsejalgu. Selleks pole vaja mitte ainult sobiva kujuga harja täpseks pealekandmiseks, vaid ka sobivat ripsmetuši tekstuuri. Nn fiber-ripsmetušš sisaldab näiteks kõige peenemaid siidist, nailonist või viskoosist valmistatud kiude, mis ladestuvad väga õhukeselt ripsmetele ja lisavad neile kohevust. Muud tüüpi ripsmetušid sisaldavad näiteks peeni puudriosakesi, mis muudavad su ripsmed paksemateks ja konkreetsemateks. Ripsmetuši laialiminemise vältimiseks peaksid meeles pidama mõnda asja: oota näiteks pärast näokreemi pealekandmist, kuni see imendub täielikult. Enne ripsmetuši pealekandmist patsuta õrnalt oma silmaümbrust salvräti või puuderpaberiga, et eemaldada õlised jäägid. Kui su ripsmetušš ikka laiali läheb, võib põhjuseks olla ka kreemjas lauvärv – kasuta sel juhul parem puudrilist toodet. Veelgi paremaks püsimiseks võid kasutada ka aluskreemi või ripsmetuši aluskreemi.

Osta ripsmetušš veebipoest Douglas

Ükskõik, kas soovid lisada kohevust, saada pikemaid ripsmeid või saavutada efektset värvi, meie juurest leiad ripsmetušše sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu Benefit, Lancôme ja Dior. Telli soovitud ripsmetušš vaid mõne klikiga otse koju.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!