Silmad

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:
12345...25...48...71

Silmameik: ripsmetušš, silmapliiats, lauvärvid jm

Üksnes perfektne silmameik muudab su välimuse täiuslikuks. Olenevalt üritusest võib meik olla lihtne või põneva efektiga. Veebipoest Douglas leiad suure valiku kosmeetikatooteid, mille abil saad esile tõsta oma silmade loomuliku ilu. Sirvi meie tootevalikut ja avasta enda silmameigi jaoks olulised vahendid!

Silmameik – avasta veebipoest Douglas erinevaid tooteid

Õnnestunud silmameigi aluseks on õiged tooted. Olgu selleks pilkupüüdvad suitsusilmad, dramaatilised kassisilmad või loomulikus toonis igapäevane välimus – Douglas pakub sulle laias valikus kosmeetikat igaks elujuhtumiks.

  • Ripsmetušš – kasutades tunduvad su ripsmed pikemad, tihedamad ja kaarduvamad. Silmade ilu esiletõstmiseks leiad veebipoest Douglas eri kaubamärkide ripsmetušše paljudes toonides.
  • Kontuurpliiats – tõmba kontuurpliiatsiga pehmed jooned, et rõhutada ülemist ja alumist laugu. Tušši on väga lihtne peale kanda ja see tasandab isegi väikese vääratuse. Douglase veebipoest leiad eri värvi silmapliiatseid.
  • Silmapliiats – kui tõmbad laujoone silmapliiatsiga, mõjub see eriti intensiivsena. Selleks kanna vedelat värvi silmalaugude servadele. Avasta see toode pliiatsi kujul või pintslina koos värvipudeliga.

Kui sulle meeldib rohkem vaeva näha, loo erinevate lauvärvidega värviaktsente ja löö oma silmad särama. Pole vahet, kas soovid nude-tooni või neooni, matti või metallikut – Douglas pakub lauvärve eri variatsioonides. Katseta oma äranägemise järgi, et näha, millised klassikalised värvid ja trendid sulle sobivad. Lubatud on kõik, mis meeldib!

Osta kvaliteetne silmameik veebipoest Douglas

Lihtsalt telli veebipoest Douglas kõik tooted, mida soovid oma järgmise silmameigi jaoks kasutada. Uuri laia valikut ja vali ripsmetušš, silmapliiats või lauvärv, mis sobib sinu kavandatud meigiga.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!