MORPHE

 

Kõik MORPHE tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

PINTSLITE LIIK

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

NAHA TÜÜP/SEISUND

Morphe – meigitooted värvisõpradele

Loominguline, enesekindel ja värviline – nii tutvustab end Morphe ja edastab sõnumi individuaalsusest ja värvikasutamise julgusest. 2008. aastal asutatud kaubamärk kehastab Los Angelese artistide ja staaride meeleolusid. Kui algselt olid valikus vaid professionaalsed ja taskukohase hinnaga meigipintslid, siis nüüdseks on valik muutunud suurejooneliseks, täites kõik meigisoovid. Alates helesti pintslitest kuni kinnitusspreideni leiab siit kõik vajaliku meigi pealekandmiseks.

Morphe: Tegevus LGTBQ-kogukonna heaks

Vähem ühetaolisust ja rohkem ainulaadsust. Morphe’i suhtumine on, et igaühel peab olema vabadus otsustada, milline ta tahab välja näha. Kuna see on oluline eriti noorte jaoks, toetab Morphe mittetulundusühinguid, nagu GLSEN, mis on pühendunud turvalise ja toetava koolikeskkonna tagamisele. Ainuüksi 2019. aastal annetas Morphe 420 000 dollarit projektile The Trevor Project. Seda raha kasutati The Trevor Projecti raames LGBTQ-noortele pakutavate kriisinõustamisteenuste laiendamiseks. Täielikult varustatud Morphe’iga Morphe’is sai kõik alguse meigipintslitest. Need on tänapäevalgi tootevalikus ja on ühtlasi hea alus teie meigile. Nende abil võite erinevaid tooteid professionaalselt peale kanda ja soovitud piirkondi esile tuua.

  • Nägu: Morphe’i erinevate jumestuskreemide abil saate luua ühtlase aluspinna. See on nagu lõuend, mis on alus teie meigikunstiteosele. Puudri, põsepuna ja helestiga annate meigile sügavuse ja rõhutate oma näojooni.
  • Silmad: Suur valik lauvärvipalette valmistab teid ette igaks sündmuseks. Värvitoonid ulatuvad õrnalt sädelevatest nüanssidest kuni tugevate toonideni, nii et võite lasta oma loovusel vabalt lennata.
  • Huuled: Tagasihoidlik loomulik toon või pigem jõuline punane? Morphe pakub teile mõlemat ja palju muidki värvitoone. Läikiv või matt, kattev või läbikumav – Morphe’il on igaks meigivajaduseks sobiv huulepulk või -läige.

Kas te meik on püsiv? Tänu Morphe’i suure pigmendisisaldusega värvidele püsib meik pikalt. Kui soovite aga kindla peale välja minna, kasutage selle kaubamärgi kinnitusspreid. Kinnitusspreid on kohandatud Morphe’i meigiga ja hoiavad kõik värvipigmendid seal, kus need peavad olema.

Ostke Morphe’i tooteid Douglas poest

Looge Morphe’i toodetega ebatavaline välimus ja elage välja oma kirge värvide vastu. Morphe’iga ei ole värviline sära mitte ainult lubatud, vaid ka väga soovitav. Suure valiku Morphe’i meigitooteid leiate Douglase veebipoest. Ostke Morphe’i lemmiktooteid ja laske oma sisemisel meigikunstnikul särada.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!