BALMAIN PARIS HAIR COUTURE

BALMAIN PARIS HAIR COUTURE on sündinud Balmain Paris moebrändi osana, mis ühendab uusimad moetrendid ja juustehoolduse põhitõed. Bränd pöörab hoolikalt tähelepanu detailidele ja täiuslikkusele ning alati uuritakse ja luuakse uusi rakendustehnikaid, et tagada parima kvaliteediga tooted, samal ajal austades nende uhket ning rikkalikku pärandit.

Mitte ühelgi teisel luksuslikul juuksehoolduse brändil ei ole sellist lausa elustiilina pakutavat valikut – juuksehoolduse tooted, soengute viimistluse tooted, harjad, kammid, föönid, sirgendajad, 18K kullaga kaetud juukseaksessuaarid, juuksevärvid, maailmakuulsate juukselisandite ja 100% kõrgeima kvaliteediga siidist padjapüürideni välja.

Kollektsioonid on inspireeritud backstage saladustest ja peegeldavad kõike, mida naine vajab, et luua kaunis ning luksuslikult hoolitsetud soeng ja välimus. Balmain Paris Hair kollektsioon koosneb tipptasemel täiuslikest ning vaid enimmüüdud toodetest, et saavutada kergelt hallatavad, pehmed, läikivad ning terved juuksed.

Balmain Paris Hair näol on tegemist täiesti cruelty-free luxury brändiga, lisaks toimub kogu toomine suvisel perioodil päikeseenergial. Kõik Balmain Paris Hair selge visuaaliga pakendid on loodud taaskasutatud materjalidest.

Kõik BALMAIN PARIS HAIR COUTURE tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

JUUKSETÜÜP

LÕHNAKOMPOSITSIOON

KELLELE

TOOTE OMADUSED

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!