Posts with category

Algus

AlgusRahvusvaheline ripsmete päev Naise kõige kaunim ehe − ripsmed!

Ripsmed on iga naise üks kauneimatest ehetest. Pole ime, et juba ammustest aegadest peale on naised ihaldanud lopsakaid ja väljendusrikkaid ripsmeid, et muuta oma silmavaade ilmekamaks. 

Algus6 ripsmetuši pealekandmise viisi, mille peale pole sa tulnud.

Tavalised ripsmetuši pealekandmise viisid ei ole küll halvad, kuid on veel palju erinevaid võimalusi selleks! Õige pikendava / eraldava / lopsakust andva ripsmetuši valik on vaid pool lahingust, mistõttu tutvustame erinevaid ripsmetuši pealekandmise viise, mis muudavad su kindlasti ripsmete värvimise asjatundjaks.

AlgusViis nõuannet sõbrapäeva meeleolu loomiseks

Kas ka sulle tundub mõnikord, et pühad mööduvad märkamatult? Kuigi aega ei saa mõjutada ja peatada, on meil võimalik luua enda ümber mõnus meeleolu ning nautida seda hetke just siin ja praegu. Ka sõbrapäeva saab pikendada, tähistades armastust iga päev. Aeg luua pühadetunne! Tutvu Douglase nõuennetega − need kuluvad ära ka neile, kellele on romantika võõras. 

AlgusÄrge unustage oma keha heaolu! Kuidas valida talveks vitamiine?

Talviste pimedate perioodide ajal tekib väsimus, samuti annab endast märku stress.  Selleks, et keha tunneks end reipana, võib oma igapäevast toitumist toetada abivahenditega nagu vitamiinid ja toidulisandid. Erinevate vitamiinide kombinatsioonide, teatud vitamiinide või multivitamiinide kasutamine ei aita mitte ainult ennetaval eesmärgil, vaid suudab ka immuunsüsteemi toetada ja aitab kauem säilitada nooruslikkust. Rohkem sellest, milliseid vitamiine valida.

AlgusMida tuleb järgida, et isepruunistuskreem annaks ilusa ja püsiva efekti?

Isepruunistavad kreemid aitavad ühendada näiliselt kokkusobimatud soovid – hoolitseda naha tervise eest ja omada ilusat päevitust. Nende toodete populaarsus kogu maailmas aina kasvab, kuna need sobivad suurepäraselt kiire elutempoga daamidele, kellel ei ole aega rannas lesida ega solaariumi külastada. Ja lõppude lõpuks on praegu moes tervislik päevitus, mis ei ohusta tervist.

Et julgustada sind proovima isepruunistavaid tooteid või andma neile teise võimaluse, kui oled nendes kunagi pettunud, kogusime kokku mõned näpunäited nende toodete kasutamise kohta. Need aitavad saavutada ilusa ja ühtlase nahatooni ning pikendada päevituse püsivust.

AlgusKõige sobivamad meigitooted teismelistele.

Meigitoodete kasutamisega alustamiseks ei ole olemas „õiget“ vanust. Mõni mängib juba lapsena huulepulkadega, samas kui teine avastab jumestuskreemi alles kolmekümnendates eluaastates. Sellest hoolimata tundub teismeikka jõudnud noorele mõte oma vinnide peitekreemiga katmisest ja paljulubava ripsmetuši kasutamisest vägagi ahvatlev! Kuid teismelistele sobivate meigitoodete valimine võib olla raske ülesanne. Kui sa ei tea, kust alustada, loe seda blogi, kus anname nõu, mida peaks üks teismeline oma kosmeetikakotti lisama, ning tutvustame mõnda meie lemmiktoodet.

Algus27. mai - päikesekaitse päev!

Päikesekaitsevahendite päeva (mis on tuntud ka päikesepõletuse vastase päevana) tähistatakse 27. mail! Leia rohkem! 

AlgusJumestuskreemi valik vastavalt aastaajale

Ei saa eitada, et sobiva jumestuskreemi valimine võib olla tõeline seiklus. Kui leiad täiusliku jumestuskreemi, mis sobib konkreetsele nahatüübile ja probleemidele, ei soovi sa sellest kunagi loobuda. Halb uudis on see, et üks ja sama jumestuskreemi toon ei pruugi sobida kõikideks aastaaegadeks. Hea uudis on see, et nahatooni muutudes ei pea sa jumestuskreemi välja vahetama. Pidasime nõu jumestuskunstnikega, et kuulda nende nõuandeid jumestuskreemi tooni kohandamise kohta vastavalt aastaajale, et saaksid edaspidigi kasutada oma lemmikjumestuskreemi ja et näo jume ühtiks ka talvisel ajal kaelapiirkonna nahatooniga. Tutvu järgmiste näpunäidetega asjatundjatelt.

AlgusJUMESTUSKREEMI VALIMINE: PARIMAD JUMESTUSKREEMID IGALE NAHATÜÜBILE

On aeg investeerida uude jumestuskreemi, mis on mõeldud spetsiaalselt sinu nahatüübi ja -tooni jaoks. Loe täpsemalt, kuidas valida õiget jumestuskreemi

AlgusKOGU MAAILM KOOSNEB KEEMILISTEST AINETEST Sealhulgas ka „puhas“ ilu

Isegi inimesed koosnevad üleni keemilistest ainetest, nagu ka kõik muu meid ümbritsev ‒ alates sellest, mida näeme, lõpetades nähtamatute asjadega. Alates toitudest, mida saame maitsta kuni lilledeni, mida saame nuusutada. Kõvadest asjadest, mida puudutame, kuni gaasideni, mille lõhna me ei tunne. Kõik koosneb keemilistest ainetest. Kuid miks siis aine defineerimine selle keemilise koostise põhjal muudab selle „halvaks“ või näo- ja kehanahale kahjulikuks või isegi ohtlikuks võrreldes selle kõnekeelse nimega? Miks äädikas ja söögisooda on kodus hädavajalikud, kuid äädikhape ja naatriumvesinikkarbonaat kõlavad ohtlike ainetena? Samamoodi nagu mõni kardab pimedat, kardavad paljud tundmatut. Tutvuge tundmatuga ja lugege lähemalt, miks ei pea sõnaühendit „keemiline aine“ alati kartma

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!