Mida tuleb järgida, et isepruunistuskreem annaks ilusa ja püsiva efekti?

Isepruunistavad kreemid aitavad ühendada näiliselt kokkusobimatud soovid – hoolitseda naha tervise eest ja omada ilusat päevitust. Nende toodete populaarsus kogu maailmas aina kasvab, kuna need sobivad suurepäraselt kiire elutempoga daamidele, kellel ei ole aega rannas lesida ega solaariumi külastada. Ja lõppude lõpuks on praegu moes tervislik päevitus, mis ei ohusta tervist. 

Et julgustada sind proovima isepruunistavaid tooteid või andma neile teise võimaluse, kui oled nendes kunagi pettunud, kogusime kokku mõned näpunäited nende toodete kasutamise kohta. Need aitavad saavutada ilusa ja ühtlase nahatooni ning pikendada päevituse püsivust.

Nahka tuleb eelnevalt niisutada ja koorida

Sile, pehme ja hästi ettevalmistatud nahk on üks peamisi eeltingimusi ühtlase ja kauni tooni saavutamiseks isepruunistavaid tooteid kasutades. Seetõttu on väga oluline hoolitseda naha eest enne nende toodete kasutamist – eemaldada soovimatud karvakesed ja põhjalikult koorida nahka.

Kõige parem on seda teha vähemalt 8–24 tundi enne isepruunistavate toodete kasutamist, et nahk jõuaks rahuneda ja taastada oma pH-taseme. Eriti hoolikalt tuleb koorida küünarnukke, põlvi, kandu ja muid piirkondi, kus kipuvad moodustuma nahapaksendid. 

 

Jäta meelde, et valida tuleb õlivabad koorijad ja muud pesemistooted, sest nahale jääv rasune kiht segab isepruunistava kreemi ühtlast pealekandmist. Selle tulemusel võivad kogu kehale jääda inetud heledamad ja tumedamad laigud.

Kui sinu nahk kaldub kuivusele, paku juba mitu päeva enne isepruunistava toote kasutamist nahale regulaarset täiendavat niisutust kehapiima või muu tootega.

Tuleb järgida õiget pealekandmistehnikat.

Et päevitusse ei tekiks inetuid laike, triipe ja muid defekte, on kõige parem kasutada toote pealekandmiseks spetsiaalset kinnast. Masseeri toodet õrnalt ringjate liigutustega nahale suunaga jalgadest ülespoole. Ühtlase tulemuse saavutamiseks ei tohi kreemi kokku hoida. Kui kannad toodet nahale peopesade abil, puhasta need seejärel värvumise vältimiseks niiske salvrätikuga, kuid ära pese käsi veega, et käeselg ei kaotaks oma tooni.

Enamik kehale mõeldud tooteid ei sobi näol kasutamiseks, sest need on liiga intensiivsed, mistõttu vali näo jaoks just sellele piirkonnale mõeldud toode.

Jäta meelde, et alati tuleb lugeda tootele lisatud juhendit. Selles võivad olla välja toodud spetsiifilised kasutusjuhised, kuna tooted erinevad konsistentsi ja toimeaja poolest.

Pärast pealekandmist tuleb olla ettevaatlik

Kõige rohkem vigu, mis põhjustavad tooni defekte, tehakse tavaliselt kohe pärast kreemi pealekandmist.

Enamikul juhtudel tekib toon ja see muutub püsivaks 4-6 tunni jooksul, mil tuleb järgida ka erirežiimi. Ei tohi kanda liibuvaid riideid, rihmikuid ning on soovitatav vältida higistamist soodustavaid tegevusi.

Vastasel juhul võivad tekkida triibud ja heledamad kohad piirkondades, kus nahal on olnud tihe kontakt, näiteks riietega. Pärast kreemi pealekandmist on kõige parem kanda kergeid ja avaraid riideid ning veeta aega kodus.

Efekti püsimiseks pikemat aega tuleb naha eest õrnalt hoolitseda

Kui oled edukalt saanud ühtlase ja kauni kunstpäevituse, naudi seda ja ära varja seda ümbritsevate pilkude eest! Kuid selleks, et säilitada suurepärane tulemus pikemaks ajaks ja vältida naha paksenemist, kasuta üks või kaks korda nädalas õrna koorijat.

Samuti ei tohiks ka pikki vanne võtta, parem on valida dušš. Soovi korral võid lisada oma igapäevasele kehakreemile või muule tootele veidi toonivat kontsentraati või kasutada mõnda muud kergelt tooniva toimega kehatoodet. Siis saad nautida ilusat päevitust veel kauem.

Pea meeles, et isepruunistav kreem või muu toode tuleb valida mitte oma praeguse nahatooni järgi, vaid selle järgi, millist tooni soovid saada – heledat, keskmist või tumedat. 

DOUGLASe sortimendist leiad palju suurepäraseid ja nahasõbralikke isepruunistavaid tooteid nii kehale kui näole.

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!