Peida, kinnista ja viimistle peitekreemi Huda Beauty #Fauxfilter ning tolmpuudri Easy Bake Loose Setting Powder abil.

"Kui soovid kerge vaevaga silmaaluseid, mis näivad fototöödeldud, pakun sulle seda võimaldavat meigiduot. Selle abil püsib pirtsakas silmaümbruse meik paakumata, ühtlane ja täiesti paigal kogu päeva. Usu mind, su silmaalused paistavad päeva lõpus sama värsked, nagu oleksid just kandnud nahale toodet Ultimate Huda Beauty Undereye.“ – Huda Kattan

Peitekreem

Valgustpeegeldav matt vedel peitekreem #FAUXFILTER Luminous Matte Liquid Concealer sulandub ühtlaselt jumega, selle katvust võib kihthaaval suurendada ning see tagab püsiva jumestuse, mis liigub nahaga ühes rütmis hommikust õhtuni.

Oma nime #FAUXFILTER vääriliselt moodustab see uuenduslik teise nahana mõjuv peitekreem pehme filtrikihi, kattes kinni kõik ebasoovitava alates ebatäiustest kuni tumedate silmaalusteni, tagades loomuliku kumaga mati tulemuse. Lubame, et see toode ei kogune peentesse kortsukestesse või kurdudesse, on higi-, vee- ja määrdumiskindel ega mõju piltidel kummaliselt.

 

Miks me seda armastame:

✓ 29 kihiti pealekantavat ja hajutatavat tooni

✓ pehmelt hajutav #FAUXFILTER filtriefekt

✓ loomuliku kumaga matt tulemus

✓ niisutav koostis

✓ ühtlaselt püsiv tulemus 14 tunniks

✓ higi-, vee- ja määrdumiskindel

 

Puuder

Kinnita peitekreem lõplikult paika tolmpuudriga Easy Bake Baking & Setting Loose Powder, mis on kergelt pigmenteeritud ja ülisiidine, kinnistades meigi ja andes tulemuseks veatu, justkui fototöödeldud efekti.

See on kinnistamiseks suurepärane toode, sest hoiab meigi ideaalselt paigal kogu päeva, hägustades samal ajal poore ja peeneid kortsukesi ning välistades naha läikimise. Muide, see ei tundu fotodel kummaline! See peen puuder on saadaval kaheksas kenas toonis, mis ei mõju kunagi maskina, lisades nahale vaid kerge varjundi kaunilt kumava sametise viimistluse.

Miks me seda armastame:

✓ 8 kerge pigmendiga tooni

✓ veatu, justkui fototöödeldud efekt

✓ loomuliku kumaga sametine tulemus

✓ hoiab meigi kindlalt paigal

✓ imab endasse naha läike 

✓ ei mõju pildil kummalisena

✓ ei paaku ega mõju maskina

Kinnistamise juhend: 3 sammu justkui fototöödeldud silmaümbruseni

Kas sa pole varem meigi kinnistamist proovinud? Silmaümbrus on hea piirkond katsetamiseks. Järgi neid kolme sammu, et saavutada särav ja ühtlane silmaümbrus, mis püsivad sellisena kogu päeva.

„Seda dünaamilist duot on NII lihtne kasutada, see on mitmekülgne ja tulemus püsib kaua. Laitmatult säravad silmaalused? See on minu kinnisidee!“ – Huda Kattan

1. samm | PEIDA

Kanna silmaalustele peitekreemi #FAUXFILTER Luminous Matte Liquid Concealer ja hajuta seda niiske meigikäsna Basic B abil, kuni saad ühtlase tulemuse. Loo kihthaaval vastavalt vajadusele keskmine kuni täielik katvus. Ees on pikem õhtu? Kasuta toodet heldemalt. Vajad vaid kerget peitekihti? Ära liialda. 

 

 2. samm | KINNISTA

Kasta puudritups või niiske meigikäsn (valik on sinu!) puudrisse ja kanna peitekreemiga töödeldud silmaümbruse nahale ühtlane kiht toodet Easy Bake Baking & Setting Loose Powder. Lase sellel 3–5 minutit mõjuda.

 

 3. samm | VIIMISTLE

Täiusliku viimistluse saavutamiseks pühi liigne puuder nahalt puhta koheva pintsliga. Oledki kompu!

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!