Kõrvarõngad

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

KELLELE

Saadavus

Sorteeri:

Elegantsed kõrvarõngad on suurepärane aksessuaar, mis täiendab Sinu välimust nii igapäevaselt kui ka pidulikel puhkudel. Need lisavad särtsu ja värskendavad välimust igas eluolukorras. Moodsad peene materjalikombinatsiooniga kõrvarõngad on viis lisada oma kuvandile aktsenti ja tuua esile oma individuaalsust.

Lai disaini- ja materjalivalik võimaldab Sul leida enda maitsele ja stiilile sobivaimad hõbedast ja kullatud hõbedast kõrvarõngad, mida täiendavad kristallid või pärlid. DOUGLASe tootevalikus on kvaliteetsed eri stiili kõrvarõngad taskukohaste hindadega. Täienda oma ehtevalikut ja vali ainulaadsed mudelid kaubamärgilt Marmara Sterling, mis pakub kvaliteetseid juveelitooteid.

Kõrvarõngatüübid

Hõbekõrvarõngad kristallidega – elegantsed kristallid õrnades ja erksates toonides, mida täiendavad eriliselt töödeldud sterling-hõbedast detailid.

Kullatud hõbekõrvarõngad kristallidega – moodsad ehted, mis tänu oma ainulaadsele disainile lisavad Sinu argipäeva naiselikku ja julget välimust.

Kullatud hõbekõrvarõngad tsirkooniumi ja tehispärlitega – klassikalised ja elegantsed kõrvarõngad läbi aegade armastatuimate detailidega – valgete pärlitega.

Kullatud hõbekõrvarõngad – elegantse ja klassikalise disainiga kõrvarõngad, mis tagavad peene välimuse igas olukorras.

Hõbekõrvarõngad – klassikalised ehted, mis annavad Sinu kuvandile võimsa ja naiseliku iseloomu.

Küsimused – vastused

Kui ka Sina soovid lisada oma välimusele täiendavat elegantsi ja tõsta esile oma isikupära, vali kõrvarõngad, mis aitavad Sul lisada oma välimusele viimast lihvi nii pidulikel puhkudel kui ka argipäeval.

Millised kõrvarõngad valida?

Kõrvarõngaste valikul on oluline arvestada sündmuse ja keskkonnaga, kus ehet plaanid kanda – argipäevaks võid valida mugavad ja väikesed kõrvarõngad, kuid pidulikuks sündmuseks eelista erksamaid ja silmatorkavamaid tooteid.

Millised on kõige populaarsemad kõrvarõngatüübid?

Üks naiste lemmikkõrvarõngatüüpe on tihvtiga kõrvarõngad, mis asetsevad vastu kõrvanibu ja täiendavad suurepäraselt välimust, ilma liigset vaeva tekitamata. Vähem populaarsed pole ka rõngad, mis lisavad elegantset lihvi igale naisele ja tema garderoobile nii igapäevaselt kui ka pidulikel puhkudel. Samuti ei ole kaotanud konksuga kõrvarõngad oma populaarsust, aidates esile tuua kandja isikupära.

Millega tuleks kõrvarõngaid valides arvestada?

Oluline on valida kõrvarõngad, mis sulle meeldivad ja tekitavad hea enesetunde. Loomulikult tuleks arvestada ka aksessuaari sobivusega näokuju, soengu ja riietusega. Sellisel viisil saab ehe elegantseks täienduseks Sinu üldvälimusele ja aitab esile tuua Sinu unikaalseid näojooni.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!