6 ripsmetuši pealekandmise viisi, mille peale pole sa tulnud.

Igaüks meist võib nautida loomulike ripsmete antud jõudu ja enesekindlust, kuid kasutades oma lemmikripsmetušši, suudab erk ja rikkalik ripsmete jumestus tekitada jõudu ja tohutut rõõmu.

1. Vaheta välja originaalne ripsmetušihari

Iga ripsmekarva, kaasa arvatud silmanurkades raskesti ligipääsetavate ripsmekarvade katmiseks kasuta ripsmekammi.

Kanna kammi peentele piidele väike kogus ripsmetušši ja kammi õrnalt igat ripsmekarva.

Võttes arvesse seda, et sellises tehnikas kantakse ripsmetušši peale väga vähe, on võimalik seda toimingut korrata mitu korda, luues sobiva mahu. Selle tehnika abil on võimalik saavutada täiuslikult eraldatud kerged ripsmed, milles tükke kindlasti ei leia.

2. Rõhuta ripsmejoont ilma pliiatsit kasutamata

Puudutades ja surudes tušiharja otse ripsmete juurtele, tekib paksemate ripsmete illusioon. Mida rohkem tušši juurtele kanda, seda suurem koolutatud ripsmete efekt tekib.

Tugevama pigmendi saavutamiseks tupsuta ripsmetuši harja otsaga ripsmete juurtele tušši, kuid arvestada tuleb sellega, et toodet on vaja korralikult hajutada, et vältida tuši määrimist.

Lisapigment ilma lisatoodeteta.

3. Kasuta mitut ripsmetušši

Oma täiusliku ripsmetušikokteili saad sa luua ise, sest ainult SINA tead, milliseid ripsmeid soovid.

Alusta koolutava ripsmetušiga ning järgmise kihina pane lopsakust andvat tušši või alusta pikendava tušiga, jätka koolutava ning lõpeta korraliku lopsakust andva tuši kihiga.

Kõik oleneb sinu soovidest ja ideedest. Peamine on tunda protsessist rõõmu ja saavutada täiuslikud ripsmed.

4. Värvi ripsmeid igast küljest

Võib-olla ei soovi sa selle tehnika kasutamist kaaluda, sest oled kuulnud, et ripsmed muutuvad ka pealtpoolt värvides raskeks ja vajuvad allapoole, kuid see on lihtsalt legend.

Täiusliku värvipigmendi loomiseks puhasta ripsmetušihari nii, et sellele jääks minimaalne tušikogus (ära kasuta paberist salvrätikut, sest selle kiud võivad jääda harjale), kammi ripsmed pealt ja seejärel alt, et neid koolutada. Niimoodi katad ripsmed igast küljest soovitud pigmendi kogusega. Soovitame seda tehnikat, kui värvid ripsmeid erksa tooniga (roheline, sinine jm), mis erineb oluliselt ripsmete loomulikust värvist või kui sul on väga heledad ripsmed.

5. Kanna ripsmetušši suunaga silma välisnurka

Enamik meist kannab ripsmetuši ripsmetele, liigutades harja ülespoole, kuid värvides ripsmeid suunaga silma välisnurka tekib loomulikum efekt – nii ei teki nukusilma efekti, samuti paistab silmakuju pikem.

Kata ripsmed, suunates harja välisnurga poole, ja alles lõpus tõmba harjaga ülespoole ning kanna lisakiht silma välisnurka.

6. Muuda suundi

Vaata oma ripsmetušiharja harjaseid. Vaata, kus on hari laiem, kus kitsam, kus on harjased tihedamad, harvemad, pikemad või lühemad ning kasuta neid vastavalt.

Muuda suundi ja kasuta harja eri osi ripsmete erinevate piirkondade jaoks.

 

Kõige kitsama otsaga töötle alati nurki, kõige laiema otsaga loo mahtu ripsmete keskele või välimisse silmanurka.  Mõned ripsmekarvad kammi paremale, mõned vasakule ja loo uljas lopsakas efekt.

Katseta ja proovi oma ripsmetušiharja erinevaid kasutusviise.

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!