AETHER

 

Kõik AETHER tooted

Filtrid

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

KELLELE

Aether parfüümid ühendavad teaduse parfümeeriakunstiga

Aether (stiliseeritud kui Æther) on Prantsusmaa päritolu luksusparfüümide bränd, mille taga seisab prantsuse parfüümikunstnik ja visionäär Nicolas Chabot. 2016. aastal loodud bränd on turule tulnud meeli hullutavate parfüümidega, milles saab keemiliste molekulide kombineerimise kunst kokku kütkestava lõhnabuketiga. Aether on pühendunud unisex lõhnade loomisele, mis tekitavad sõltuvust nii meestes kui naistes. Bränd on koostööd teinud ka disainer Louis-Gabriel Nouchiga, et luua metalne, suitsune, uskumatult maskuliinne parfüüm.

Aether parfüümid ei jäta midagi juhuse hooleks

Parfüümi süda on lõhnamolekul – kontrollitud, alati samasugune, mitte kunagi muutuv. Chabot on lõhnamolekuli rollist imehästi aru saanud ja suudab neid kombineerida enneolematuteks bukettideks, mille sügavus ja sensuaalsus ei jäta mitte kedagi külmaks. Brändi visioon on transportida Sind iga pihustusega eeterlike aroomide hullutavasse maailma, kus saavad kokku parfüümikunstnike hoolikalt valitud noodid. Aether on turule toonud neli erinevat parfüümiseeriat, mis keskenduvad ikooniliste, aga raskesti kirjeldatavate lõhnade pudelisse püüdmisele. Kuum triigitud riie, põhupallid, päikesesäras lilleväli ja paljud muud unikaalsed lõhnad ootavad Sind Douglases.

Supræm seeria parfüümid

DOUGLAS’e e-poes leiad Aetheri unikaalsed Supræm seeria parfüümid naistele ja meestele – meeli kõditavasse seeriasse kuuluvad järgmised parfüümid:

Ultræ – kuum, kuiv, metalliline lõhn, milles on kombineeritud patenteeritud koostisosad nagu Aldambre™ (aldehüüd, kuum metall, saunakivid), Habdanolide™ (kuum triikraud, äsja triigitud linane riie) ja Tonalid™ (lilled, muskus, merevaik). Tõsiselt unikaalne ja julge parfüümvesi.

Hypær – sensuaalne, täidlane aga ka õrn parfüümvesi, mis mõjub kui silmapilgutus. Kombineerib ühendeid Cashmeran™ (kangas, õun, vürtsikas, lilled), triplal (sidrun, bergamot, värske) ja kephalis (tubakas, merevaik, soojus), et anda Sulle südamesse puuriv ja mälestustesse sööbiv ainulaadne aroomibukett.

Supær – feromoonina mõjuv parfüümvesi, milles saavad kokku Iso E Super (puit, ambergris, vetiver, patšuli), etüülatsetaat (küünelakk, magus) ja fenüüloksiid (metall, kamper, roosilaadne). Tulemuseks on lummav ja päid pöörama panev aroomibukett, mida on raske unustada.

Xtræm – põhineb ambergris’ sünteetilisel vormil Ambroxan, mis annab parfüümile puise muskusaroomi. Ambroxani toetavad hedioon (roheline, jasmiin, magnoolia) ja irotüül (iiris, roheline, lilled). Tõsiselt sensuaalne valik neile, kes otsivad esmalt pahviks löövat, kuid malbeks taanduvat parfüümvett.

Aether valmistab ainulaadseid parfüüme, milles saavad kokku ootamatud kombinatsioonid ja keemia võlu kasutatakse täielikult ja elegantselt ära.

Aether parfüümid Douglas ilukaubamajas

Kui unikaalsed lõhnad ja aroomikombinatsioonid on just see, mida oma ellu vajad, peaksid kaaluma Aether parfüümidega tutvumist. Meie e-poe valikus on brändi populaarsemad ja hinnatumad parfüümid, mis otse kui kutsuvad tutvuma – omapärased nimed ja klassikaliselt minimalistlik, kuid luksuslik välimus on Aetheri tõmbenumbrid ning toovad parfüümveed konkurentide seast esile. Avasta Aetheri parfüümide abil keemia jõud ning vali oma uus lemmikparfüüm meie laiast parfüümivalikust.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!