Viis nõuannet sõbrapäeva meeleolu loomiseks

Kas ka sulle tundub mõnikord, et pühad mööduvad märkamatult? Kuigi aega ei saa mõjutada ja peatada, on meil võimalik luua enda ümber mõnus meeleolu ning nautida seda hetke just siin ja praegu. Ka sõbrapäeva saab pikendada, tähistades armastust iga päev.

Aeg luua pühadetunne! Tutvu Douglase nõuennetega − need kuluvad ära ka neile, kellele on romantika võõras. 

1. Meeldiv lõhn kodus 

Kuigi esmapilgul ei pruugi kodune lõhn olulisena tunduda, mõjutab see palju nii esmamuljet kui ka üldilmet. Lõhn loob assotsiatsioone ja võib inimestes esile kutsuda erinevaid tundeid. Hoolitse selle eest, et sinu kodu lõhnaks alati hästi! 

Et kodu lõhnaks hästi, on mitu võimalust − viiruk, täita purgid ise erinevate lõhnaainetega, regulaarne prügikasti puhastamine ja palju muud. 

Oleme mõelnud ka neile, kellel on vähe aega! Lõhnaküünlad on üks viis, kuidas tuua koju mõnus lõhn nii veebruaris kui ka aastaringselt. Nende lõhn ei ole liiga agressiivne, kuid siiski on seda tunda – täpselt nagu kvaliteetsete parfüümide puhul. Küünlaid võib kodus paigutada strateegiliselt, asetades need erinevatesse kohtadesse. Isegi süütamata lõhnaküünal suudab luua meeldiva meeleolu. 

Pühad iga päev!

Peaaegu kõigil on mõni eriline serviis, kingad või huulepulk, mida kasutada vaid erijuhtudel. Käes on aeg need stereotüübid maha jätta! Hellita oma kaaslast või ennast näiteks igapäevaselt kasutatavate duši- või vannitarvikutega. 

Käes on aeg endale iga päev pidupäevaks muuta! Sel aastal rahvarohkesse restorani või kinno mineku asemel jääge kahekesi koju ja proovige koos uut vannivahtu...

3. Sinu eriline lõhn

 Ega asjata ei öelda, et „mees ei mäleta kunagi, mis sul seljas oli, aga talle jääb alatiseks meelde, mis parfüümi sa kasutasid“. Veendu, et see sõbrapäev seostuks sinu mehel peadpööritava armastuse lõhnaga! Võta aga arvesse, et valitud lõhna pead sa ka ise armastama!

4. Las muusika loob õige meeleolu!

Sageli ei ole me isegi teadlikud muusika mõjust meie meeleolule ja igapäevaelule. Õigesti valitud muusika võib muuta ka kõige pingelisemat õhkkonda. Sõbrapäeval ja kogu veebruarikuu jooksul luba endal kuulata ka kõige mesimagusamaid laule. Leia hetk, mil ümberringi pole hukkamõistvaid silmi ega kõrvu, ja laula südamest ehtsatele armastusballaadidele kaasa. Selleks võib olla hea näiteks üks üksinda rooli taga veedetud autosõit. 

5. Kingi südamest! 

Ära osta kingitusi lihtsalt sellepärast, et peab. Kingitus peaks tulema südamest, samuti on oluline mõelda sellele, et see oleks kingisaajale tõesti kasulik ega koguks hiljem tolmu. Soovitame kingituse muretseda aegsasti ja see ise ära pakkida. Kui aga selleks ei ole piisavalt aega, osta kingitus veebipoest Douglas.ee ning selle pakkimine ja õnnitluskaart on tasuta. 

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!