Rahvusvaheline ripsmete päev Naise kõige kaunim ehe − ripsmed!

Ripsmed on iga naise üks kauneimatest ehetest. Pole ime, et juba ammustest aegadest peale on naised ihaldanud lopsakaid ja väljendusrikkaid ripsmeid, et muuta oma silmavaade ilmekamaks. 1892. aastal tekkis idee kasutada erilist võiet, mis soodustab ripsmete kasvamist. Viimastel aastatel on innovatsioon, ideed ja tooted tugevalt edasi arenenud, kuid idee lummavatest ripsmetest on ikka veel aktuaalne!

 

Ripsmete eest tuleks hoolitseda sama moodi nagu naha, juuste või huulte eest.

Neid tuleb poputada. Muidugi võib ka leppida ja aktsepteerida ripsmeid just sellistena, nagu need meile on antud, aga ripsmete tervis oleneb erinevatest aspektidest ning seetõttu suudame me ise oma ripsmete seisukorda ka mõjutada.

Kuidas ripsmete eest õigesti hoolitseda.

Ripsmed ja nägu tuleb enne kosmeetika kasutamist korralikult puhastada. See kipub tihti ununema. Kui õhtul jääb ripsmetelt ripsmetušš maha võtmata, tekib nende murdumise või väljalangemise oht. Oluline on valida kvaliteetne meigieemaldaja, et ripsmetuši saaks eemaldada kiirelt, kergelt ja kvaliteetselt. Et ripsmed oleks terved, tugevad ja kasvaks kiiremini, on ripsmete värvimise vahepeal soovitatav kasutada ripsmeseerumeid, mis soodustavad ripsmete kiiremat taastumist ja kasvu.

Ripsmetušš.

Naised kasutavad sageli enne ripsmetuši pealekandmist ripsmekoolutajat, et saavutada lopsakam efekt. Soovitame järele mõelda, kas ripsmekoolutaja on üldse vajalik ja samuti valida kvaliteetne ripsmekoolutaja, mis kahjustaks ripsmeid kõige vähem. Lopsakuse lisamiseks võib kasutada liftingut või ripsmete püsilokke. Samas võib ka ripsmetušiga saavutada muljetavaldava efekti. 

Tänapäevased ripsmetušid tulid esimest korda turule 1913. aastal. Aastate jooksul on ripsmetuššide kvaliteet, püsivus ja tootevalik oluliselt suurenenud. Et laiast tootevalikust mitte segadusse sattuda, tuleb ripsmetušši valides mõelda, mis eesmärgil see valitakse. Olemas on lopsakust lisavad, pikendavad, koolutavad jms ripsmetušid. Leides endale sobiva ripsmetuši ja vastavad hooldusvahendid, on tõepoolest võimalik luua glamuurne ja väljendusrikas efekt!

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!