Suvised muutused nahahoolduses ja igapäevaelus koos Estee Lauderiga!

Eelmisel nädalavahetusel vallutas mind kappide koristamise maania. Otsustasin, et ilmaennustusest suuri üllatusi enam ei tule – suvi on tulnud, et meie toonust tõsta! Seega pidin külma aastaaja riided sügavale kappi peitma ... Üsna meeldiv protsess, mis üllatas mind nii mõnegi avastusega.

Vaatan korralikult ritta pandud värviliste riideesemete ridu ja püüan mõtetes taasluua tunnet, kuidas kerge tuulega puhevile tõusnud kleit nahka paitab. Mõnus kaaluta oleku tunne, kas pole?

Ilmselt oleksin üllatunud, kui mu mõtted ei oleks ühel või teisel moel seotud nahaga. Aga kas ka sulle on oluline mõnusalt kerge tunne nahal?

Kuidas sa „riietad“ oma nahka suvel?

Mina muudan „riietust“ ja ma soovitan seda ka sulle!

Suvi on aeg, mil viibime rohkem värskes õhus ja naudime kauem päikesevalgust. Elurütm kiireneb, kuid naha jaoks on see katsumuste aeg.

Seetõttu on loogiline, et need mõjusad ained, mis külmal aastaajal naha nooruslikkuse eest hoolitsesid – retinoolid, happed, agressiivsed koorimisprotseduurid jne – jäetakse kuni sügiseni kõrvale. Kuulen kõrvus juba kõlamas küsimust: „Aga miks ei tohi?“ Tohib, kuid see nõuab palju teadmisi, et nahahooldus oleks ohutu.

Kes tahaks suvel ohutusele mõelda? Seda enam, et on olemas suurepäraseid alternatiive, mille kasutamine ei kahjusta nahka, vaid hoopiski aitavad vastu panna suvehooaja nahaprobleemidele. 

Kohe kuulen veel üht meeleheitlikku hüüet: „Aga lõppude lõpuks võib nahk ilma superaktiivsete aineteta vananeda!“ Kullakesed, olen kontrollinud rohkem kui ühel korral: 3–4 kuu jooksul pole ükski inimene silmanähtavalt vananenud.

Me vahetame tooteid, mitte ei hülga nahahooldust. 

Nagu alati, annavad viimased teaduslikult täiustatud uudistooted naha ilule (ja mu sõnadele) tuule tiibadesse. Täna valisin need ESTEE LAUDER Perfectionist Pro sarjast. Ma ei ole selle sarja seerumite suhtes juba pikka aega olnud ükskõikne. See on selline küps tunne, kui ei ole vaja endale midagi tõestada, sa lihtsalt tead, et sulle meeldiks tunda seda oma nahal ... Pettumust ei valmistanud see toode ka seekord.

Niisiis, muudatus nr 1!

Neile, kelle nahk on juba saanud tunda hoopis rohkem „kogemusi“ ja toimunud muudatuste korrigeerimisel oleks tõesti vaja abi.

Uue põlvkonna heksapeptiid-8 ja -9 sisaldaval seerumil on elastsust suurendav, pinguldav ja siluv toime, see modelleerib visuaalselt naha väljanägemist ja muudab näojooned vähem märgatavaks. Muide, peptiidide kasutuselevõtust kosmeetikas on möödas 50 aastat ja võib öelda, et need on tõepoolest head ilu säilitajad. Heksapeptiid-8 nimetatakse botoksi alternatiiviks, sest see suudab lihaseid lõdvestada (rõõmsad lihased aga kortse ei tekita!). Heksapeptiid-9 vastutab naha lõtvumisprotsessi korrigeerimise ja kortsude sügavuse nähtavuse eest.

Mind üllatas meeldivalt rikkalik taimeekstraktide bukett, mis on tõeline looduse kingitus nahale; leidsin siit ka tugeva antioksüdantse jõuga pruunvetikate, vitamiinide ja mineraalide segu ning tugeva rahustava toimega C-vitamiini õrnad derivaadid. Selles tootes on mõeldud kõigele, mida võiks küpse nahk vajada. Lihtsalt muljetavaldav!

Seerum on ülikerge piimja tekstuuri ja meeldiva õrna lõhnaga ning imendub kiiresti. 

Muudatus nr 2!

Minu arvates sobib see seerum igas vanuses ja soost isikutele. Kuigi tootja nimetab seda eri päritoluga pigmendilaikude helendajaks, on C-vitamiin eelkõige üks enim uuritud antioksüdante. Ilma nendeta oleks nii noorel kui ka vanema inimese nahal raske keskkonnamõjule vastu seista. Loomulikult aitab see nahal muutuda värskemaks, säravamaks ja puhtamaks; tumedad pigmendilaigud, päikesest põhjustatud ja küpse naha plekid, aknearmid ja tooni ebaühtlus muutub visuaalselt vähem nähtavaks.

Selles seerumis sisalduv fermenteeritud ainete kolmekordne kompleks on huvitav ja uuenduslik (viimasel ajal on see eriti kiiresti populaarsust koguv tehnoloogia).  Fermentatsioon lubab koostisosi kontsentreerida ja taimeekstraktide toimet tõhustada. Ja neid on selles kompleksis koguni 98%. Fermentatsiooni käigus tekib palju looduslikke säilitusaineid, häid baktereid ja muid kasulikke aineid. Naha tugev immuunsus = rahulik nahk!

Selle seerumi tekstuur on veelgi kergem ning see lõhnab nooruse ja suurepärase tuju järele. Seda pole palju vaja, see imendub hästi ja ilma selleta ei alga ükski minu hommik! See on nagu kerge kleit, mis tuules lehvib ... muudab su suviselt värskeks ja ilusaks ning naha hoitumaks ...

Ma pean üht asja veel meelde tuletama! Ära mingil juhul unusta päikesekaitsekreemi! See on tugevaim ja tõhusaim vananemisvastane vahend, mis maailmas on üldse leiutatud.

See on lihtne ja tõhus viis ning ei jäta mingit võimalust vananeda!

Soovin, et nahahooldustoodete vahetamine oleks sinu jaoks meeldiv protsess, mis üllatab rohkem kui ühe avastusega.

Soovin sulle suurepärast suve algust!

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!