ANASTASIA BEVERLY HILLS 20% soodus! Ainult e-poes! 

Kood: ABH20

Jõulukingitus NAISTELE

1. Kaunite käte eest hoolitsemine

Meie käte jaoks on praegu väljakutseterohke aeg. Esiteks talv oma külmade ilmadega, teiseks nahale ebasõbralike desinfitseerimisvahendite sage kasutamine. See kõik muudab naha karedaks ja kuivaks.  See on aeg, mil kvaliteetne kätekreem ning muud käte- ja küünehooldustooted on kõrgelt hinnatud. Kuid tuleb meeles pidada, et igal kreemil on oma ülesanne. 

Kuna niisutavad kreemid imenduvad kiiremini naha sisse ja ei jäta nahale rasust tunnet, on neid mugav kasutada päeval. Kuid siiski ei tohiks neid kasutada vahetult enne õue minekut, sest kui niiskus ära aurab, muutub nahk veel kuivemaks.

Toitvad kreemid on rasvasemad ja paksemad ning neil on imendumiseks ja toime avaldumiseks vaja rohkem aega. Neid on mugavam kasutada õhtul enne magamaminekut, et päeva jooksul kurnatud nahka eriliselt hellitada.

Kaitsvad kreemid moodustavad nahale kaitsekile, mis säilib ka pärast käte pesemist. Neid on soovitatav kasutada nahale ebasoodsate töötingimuste korral – tolmuses, jahedas ja kuivas keskkonnas.

Aeg-ajalt tasub hellitada käsi ka maskiga. DOUGLASe poes on olemas suurepärased maskid kätele kaubamärgilt Purederm.

2. Ilusad aksessuaarid

Veel üks suurepärane ja teenimatult unustatud kingikategooria on meigiaksessuaarid ja -tarvikud. Vahel võivad kvaliteetsete jumestustoodete efekti rikkuda ebasobivad pintslid või käsnad. DOUGLASe kauplustes leiad mitmesuguseid iluhooldustarvikuid erinevas hinnaklassis alates igapäevastest aksessuaaridest lõpetades eksklusiivsete toodetega, nagu pliiatsiteritajad, maniküürikomplektid ja kosmeetikakotid.

Muide, kas oled juba tuttav hetkel väga populaarse näo enesemassaažiga? Kaubamärk Crystallove pakub imeilusaid näo- ja kehamassaažitarvikuid ja -komplekte, mis sisaldavad näomassaažirulle ja gua-sha kaabitsaid sellistest looduslikest kividest nagu roosa kvarts, ametüst, avanturiin, nefriit, tiigrisilm ja muud. Täienda komplekti massaažiks vajaliku näoõliga ja saad uhke ning eksklusiivse kingituse mõnele väga erilisele naisele.

3. Kaunitest ripsmetest

 

Jumestustooted on suurepärane kingitus igale naisele. Seekord lühidalt ripsmetuššidest. Tušš on iluhooldustoode, mis igapäevaselt kasutades kulub kiiresti. Seetõttu tabad kvaliteetse ripsmetušiga alati märki. Tuleb meeles pidada, et ripsmetušid jagunevad tavaliselt kahte kategooriasse: pikendavad, mis eraldavad kõige peenemad ripsmekarvad ja pikendavad neid visuaalselt, ning mahtu suurendavad, mis annavad tiheduse efekti. Samuti tuleks tähelepanu pöörata ripsmetuši koostisele.

Tundlike silmade puhul tuleb valida vaha- ja lanoliinivabad tušid. Vali kvaliteetne ripsmetušš sellistelt hinnatud kaubamärkidelt nagu Lancome, Sensai, Dior, Helena Rubinstein või taskukohasemad, kuid võrdselt hinnatud Douglase, Loreali või Goshi tušid.

4. Just TALLE!

 

Nad on nii erinevad. Üks harmooniline ja eeterlik, teine energiline ja sõjakas, kolmas vallatu ja mänguline. Üks on maitse poolest ja iluhoolduse valikutes klassikaline ja konservatiivne, teine ekspressiivne ja julge. Loe artiklit DOUGLASe blogis kingisoovitustest erinevat tüüpi naistele ja võib-olla leiad sealt häid ideid.

5. Detsembris kingituseks

 

Võib-olla ei õnnestu sul sel aastal jõulude ajal kohtuda ühegi daamiga, kes on sinu jaoks eriline. Kuid rõõmustada tahaks teda ikka. Sellisel juhul kingi pühadetunnet juba praegu ja osta üks kaunis ning üllatav DOUGLASe advendikalender. Erinevatele maitsetele, erinevatele naistele. See on südamlik kingitus, mis tuletab iga päev meelde erilist inimest.

Vaikselt, aeglaselt, märkamatult on saabunud hetk, mil saame õhtuti küünlad süüdata, panna mängima jõululaulu ja aasta kõige säravamat aega oodata. Rahu, üksmeelt ja tervist!

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!