Roheline

 

 

Kestev ilu tähendab endale sobivate koostisosadega toodete valimist, mis  aitavad teil end paremini tunda ja näha hea välja. Kõik, mida me teeme, jätab planeedile jälje. Vali, millise jälje soovid jätta Sina!

 

 

 

Lisateavet leiate meie blogist

Clean Beauty — mis see on?

TULEVIKU NIMEL

Tsiviliseeritud maailm on enda ja loodusega suhestumisel jõudnud uuele tasemele, eelistades hävingule mitteviivat elustiili.

Oleme muutunud nõudlikumaks toidu, kodukeemia ja ka kosmeetika valimisel, vältides koostisosi, mis võivad kahjustada loodust, keskkonda, meie tervist ja ilu. Need muutused on kaasa toonud vastutustunde meie planeedi, omaenda ja meie laste tuleviku suhtes. Meil on üha enam teadmisi võimalike ärrituste kohta, mida põhjustavad kosmeetikas sisalduvad mürgised koostisosad, lõhna- ja säilitusained. Üha tähelepanelikumalt loeme etikette ja üha teadlikumalt valime usaldusväärseid tooteid. Oma tervise, heaolu ja puhtuse eest hoolitsemine on muutunud moodsaks elustiiliks.

Sellele lisandub üha progresseeruv nahatundlikkus, mis toob kaasa patsientide kiire kasvu nahaarstide juures. Naha tundlikkust põhjustavad suurenenud saaste, stress ja kokkupuude digitaalsete agressoritega. See on tekitanud soovi puhta kosmeetika järele.

30 moodust planeedi hoidmiseks

Ajal, mil uudised on täis kliimamuutusi puudutavaid andmeid ja numbreid, on selge, et planeedi hoidmine ja keskkonna kaitsmine on põhjendatult muutunud meie jaoks üheks olulisemaks teemaks. Kuigi meil ei pruugi olla suuri masse kõigutavat mõjujõudu nagu Greta Thunbergil või David Attenborough‘l, saame oma igapäevaelus nii mõndagi teha, et mõju planeedile oleks väiksem.

Olgu selleks rattaga tööle sõitmine, et süsinikuheidet vähendada, puude istutamine, et õhu kvaliteeti parandada, või toidu ülejääkide nutikam kasutamine, et toidu raiskamist vähendada – väikesed muudatused viivad suurte tulemusteni.

Kas oled valmis? Siin on 30 soovitust, kuidas elada keskkonnasäästlikumat elu iga päev.

Rohkem

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!