PRADA

Luna Rossa Ocean

Tualettvesi meestele
LÕHNAKOMPOSITSIOON: Bergamot, Tsitruselised, Iiris, Vetiveeria
KELLELE: Mehele
Kingitus Populaarne
Kingitus! Prada kosmeetikakott

Ostes PRADA tooteid

vähemalt 99 EUR eest,

saate KINGITUSEKS

PRADA kosmeetikakoti

 

*Kingid ei summeeru

**Kampaania kehtib AINULT E-POES

19.04.-30.04.2024.

ISIKUPÄRASTAGE GRAVEERINGUGA

Isikupärastage oma toode ja graveerige oma nimi meigitootele.

Ostu sooritamisel saate sisestada graveeringu teksti.

150 ml 67 € 100 ml
100,70 € E-Hind
Tavahind 137 €
100 ml 87 € 100 ml
87,23 € E-Hind
Tavahind 124 €
50 ml 133 € 100 ml
66,35 € E-Hind
Tavahind 94 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Prada Luna Rossa Ocean

(Tualettvesi meestele)


Luna Rossa Ocean, uus meeste tualettvesi PRADALT. Vastupandamatu kutse uutele avastustele, mis tugineb veendumusele, et tehnoloogia abil saame ületada oma piire, mõtestada ümber võimaliku ja võimatu ning näha kaugemale silmapiirist, et luua üks kiidetuim lõhn. Lõhn, mida on täiustatud molekulaardestilleerimise tipptehnoloogiaga, nihutades loomulikkuse piire. Sulanduv värske ja mereline lõhn, mis vabastab bergamotiplahvatuse, millele vastanduvad ülimalt väljapeetud ja sensuaalne vetiveeria ning elegantsed iirisenoodid. Ainulaadne, sõltuvusttekitav ja mehelik lõhn. Uus klassikaline meestelõhn Pradalt. Prada Luna Rossa Oceani pudel on kui sukeldumine ookeanisügavustesse. Elegantne üleminek tumesinisesse, intensiivne ja võimas, viide vee lummavale peegeldusele, millele paneb punkti ikooniline PRADA punane joon, uuendusmeelsuse sümbol. Prada Luna Rossa Oceani pudel on kui sukeldumine ookeanisügavustesse. Inspireeritud ekstreempurjekate tehnoloogilisest tasemest ja voolujoonelisest dünaamilisest ilust. Elegantne üleminek tumesinisesse, intensiivne ja võimas, viide ookeani lummavale peegeldusele, millele paneb punkti ikooniline PRADA punane joon, uuendusmeelsuse sümbol. 

TEHNOLOOGILISELT TÄIUSTATUD KOOSTÖÖ
Parfüümimeistrid Anne Flipo ja Carlos Benaim täiendasid oma koostööd tehnoloogiaga, luues teine teiselt poolt Atlandi ookeani, 6000 km kauguselt koos värske ja puhta lõhna. Nende dialoog ületas ookeani, kujunedes reaalajas New Yorgi ja Pariisi vahel ainulaadse robotintellekti kaudu.

SPETSIAALNE: MOLEKULAARDESTILLEERIMINE
Avangardistlik meestelõhn, mis heidab uue pilgu intensiivsusele molekulaardestilleerimise tipptasemel tehnoloogia kaudu. Alustades kõige peenematest looduslikest koostisosadest, näiteks Haitilt jätkusuutlikult hangitud vetiveeriast. Seejärel on kasutatud traditsioonilist destilleerimismeetodit, enne edasist töötlust molekulaardestilleerimise abil. See protsess võimaldab välja selekteerida kõige peenemad molekulid. Seejärel ühendatakse koostisained taas ükshaaval ja puhastatakse 100% rätsepatööna valminud meelelise profiili loomiseks.

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

  • Bergamott
Südamenoot

  • Iiris
Põhinoot

  • Vetiver

Koostisosad

Koostisosad:

ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER / EAU, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CITRAL, METHYL ANTHRANILATE, GERANIOL. (F.I.L B277999/I)

Tagasiside

Hea mahe lõhn
Reeli 2022-12-14 11:38
JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!