25%* SOODUS LÕHNADELE, ostes vähemalt 25 EUR eest! AINULT E-POES!

 

Livol Extra Zivju Eļļa 1000 Livol Extra Zivju Eļļa 1000 Livol Extra Zivju Eļļa 1000
LIVOL

Extra Zivju Eļļa 1000

Kalaõli
TOOTE OMADUSED: Immuunsus, Südamele ja veresoontele
KELLELE: Naistele, Kõikidele
60 gab Kehtiv:
alates 2024-01-31 kuni 2024-02-29
14,24 € 18,99 €*
120 gab
31,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Livol Extra Zivju Eļļa 1000

(Kalaõli)


LIVOL EXTRA kalaõli 1000 täiskasvanutele ja lastele. Sisaldab väärtuslikke küllastumata oomega-3-rasvhappeid (EPA ja DHA) loomulikus triglütseriidide vormis, mis tagab nende parema imendumise ja kasutamise organismis. Need asendamatud rasvhapped organismis ei moodustu, mistõttu tuleb neid saada toiduga – kala või kalaõli näol. Südamele. Küllastumata oomega-3-rasvhapped EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele.* Ajule ja nägemisele. Küllastumata oomega-3-rasvhapped DHA aitavad hoida normaalset ajutegevust ja nägemist. Tarbides oomega-3-rasvhappeid raseduse ja imetamise ajal, aitab ema poolt tarbitud DHA kaasa loote ning imiku aju ja silmade normaalsele arengule.*** Soodne mõju tervisele avaldub tarbides iga päev vähemalt: *250 mg DHA-d / EPA-d; ** 250 mg DHA-d; *** 200 mg DHA-d lisaks soovitatavale täiskasvanu oomega-3-rasvhapete annusele, s.o: 250 mg DHA ja EPA.

KASUTAMINE


Täiskasvanud 1-3 kapslit päevas; üle 2aastased lapsed, kes oskavad kapslit neelata, 1 kapsel päevas. Rasedad ja naised imetamise ajal – 1-3 kapslit päevas. Kapslid tuleb koos veega tervelt alla neelata. Tarvitada söögi ajal, et tagada parem imendumine organismis. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Mitte kasutada toidulisandit täisväärtusliku ja tasakaalustatud toitumise asendajana! Oluline on harrastada tervislikku eluviisi ning toituda täisväärtuslikult ja tasakaalustatult. Säilitada toatemperatuuril kuivas kohas. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas! Hoida otsese päikesevalguse eest.

 KOOSTISAINED 


KONTSENTREERITUD KALAÕLI (TRIGLÜTSERIIDID), ŽELATIIN (VEISE), NIISKUSESÄILITAJA (GLÜTSERIIN), D-ALFA-TOKOFEROOL (E-VITAMIIN), ANTIOKSÜDANT (TOKOFEROOLI EKSTRAKT).

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!