Ainult täna e-poes! GIORGIO ARMANI lõhnad 20% soodusega!

Kood: ARMANI20
Laboratorio Olfattivo Diffusore Di-VinoLaboratorio Olfattivo Diffusore Di-VinoLaboratorio Olfattivo Diffusore Di-VinoLaboratorio Olfattivo Diffusore Di-Vino
LABORATORIO OLFATTIVO

Diffusore Di-Vino

Õhuvärskendajad
KELLELE: Naistele
200 ml 30 € 100 ml
59,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Laboratorio Olfattivo Diffusore Di-Vino

(Difuuserid)


Difuuserid. Laboratorio Olfattivo toalõhnade kollektsioon on sündinud kirest parfüümimaailma vastu ja soovist luua ruumis rafineeritud õhkkond ning loomulikult jätkata juba alustatud tööd parfüümidega. Selle kollektsiooni jaoks oleme valinud täpse uurimistöö tulemusel struktureeritud lõhnad ja pannud need "apteegipudelitesse" . Elegantsi lisab must satiinpael pudelikaela ümber. Et kõik oleks veelgi elegantsem, oleme pakendanud tooted lihtsatesse viimistletud karpidesse, mis muudab need lõhnad täiuslikuks nii endale ostmiseks kui ka teistele kingituse tegemiseks. Kollektsiooni 200 ml difuuserid võimaldavad teie toale 2-3 kuud kestvat refineeritud elegantset lõhna pakkuma.

Aroomi koostis:
Tipunoodid: greibikoor, must sõstar;
Kesknoodid: veiniaia virsik, punased puuviljad, maasikas, vaarikas, apelsiniõis.
Põhinoodid: vanilje, magusad gurmaanid, puidused noodid

Koostisosad

Koostisosad:

ALCOHOL, ISOPROPYLIDENE GLYCEROL, D-LIMONENE, LINALOOL, 2,4-DIMETHYLCYCLOHEX-3-ENE-1-CARBALDEHYDE, NERYL ACETATE, (1R,5S)-2-(6,6-DIMETHYLBICYCLO(3.1.1)HEPT-2-EN-2-YL)ETHYL ACETATE.

Tagasiside

Kirjuta arvustus

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!