Juukseseerum/-õlid
(222)
-30%alates 15€SHISEIDOUltimune Power Infusing OilErgutav näo- ja kehaõli62,99 €75 ml (0,84 € / 1 ml)
-30%alates 15€ONE:ZERO Oil Treatment With Jojoba Oil & Vitamin EJuukseõliHetkel puudub30 ml (0,93 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAbsolut Repair Molecular OilProfessionaalne kahefaasiline taastav õli61,99 €90 ml (0,69 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAbsolut Repair Molecular Professional Regenerating SerumTaastav seerum kahjustatud juustele19,49 €75 ml (0,26 € / 1 ml)
-30%alates 15€NOOKMagic Arganoil Absolute Oil - Intensive TreatmentJuukseõlialates 18,99 €30 ml (0,63 € / 1 ml)















