Jäta vahele ja mine põhisisu juurde
CHI Keratin Silk Infusion CHI Keratin Silk Infusion CHI Keratin Silk Infusion CHI Keratin Silk Infusion

CHI Keratin Silk Infusion Juukseseerum

JUUKSETÜÜP: Kahjustatud juustele, Kõigile juuksetüüpidele
TOOTE OMADUSED: Kaitsev, Paindlikkuse jaoks, Siluv, Sära jaoks
KELLELE: Naisele
Kingitus Ainult e-poes
Selected variation
177 ml 0,23 € / 1 ml
40,99 €
Hind 28,69 € ostes vähemalt 15 € eest
59 ml 0,37 € / 1 ml
21,99 €
Hind 15,39 € ostes vähemalt 15 € eest
15 ml 0,35 € / 1 ml
5,29 €
Hind 3,70 € ostes vähemalt 15 € eest

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI
TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATIDESSE JA DOUGLASE POODIDESSE!
Ostes kaks CHI toodet,

saate KINGITUSEKS  CHI Luxury Black Seed Dry Oil kuivõli (15 ml).

Soodus! AINULT E-POES -30%* JUUKSEHOOLDUSELE Ainult e-poes 24.09. – 30.09.2026. -30%* SOODUST JUUKSEHOOLDUSELE, ostes üle 15 € eest. *Soodused ei summeeru ning ei kehti toodetele, mis on märgistega "hea hind" ja "e-hind", komplektidele, advendikalendritele ning kaubamärkidele DYSON, DRYBAR, KÉRASTASE, LOLAVIE, TYPEBEA, UNOVE, ORIBE, RITUALS, BALMAIN, EVO

Tootekirjeldus

CHI Keratin Silk Infusion

(Juukseseerum)


CHI Keratin Silk Infusion on väljaloputamata hooldus, mis ühendab keratiini ja siidiproteiinid kahekordse tulemuse saavutamiseks. See tugevdab nõrku juukseid, vähendab kahusust ning lisab elastsust ja läiget. Kerge koostis kaitseb kuumtöötluse ajal ja aitab vältida murdumist ilma jääkaineteta. Sobib kahjustatud või sageli kujundatud juustele.

Kasutamine

Kasutage rätikukuivatatud juustel või enne föönitamist. Kandke väike kogus peopesadele, jaotage ühtlaselt juustesse, et säilitada niiskus ja saavutada sile tekstuur. Ärge loputage ja kujundage vastavalt vajadusele.

Koostisosad

Koostisosad:

C13-14 ISOALKANE, ISODODECANE, DIMETHICONOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, HYDROLYZED SILK, KERATIN AMINO ACIDS, HYDROLYZED CERATONIA SILIQUA SEED EXTRACT, ZEA MAYS (CORN) STARCH, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-7, AQUA/WATER/EAU, FRAGRANCE (PARFUM), CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL

Päritoluriik: Ameerika Ühendriigid

Kehtib peale avamist: 12M

Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.

Hoiatused



Farouk Systems, Inc.
250 Pennbright Dr, Houston, TX77090, USA
info@farouk.com

CE. Way R.C. Ltd
Kunaverjeva ulica 9 1000 Ljubljana Slovenia
info@ceway.eu

Tagasiside

(ostnud) 2026-01-25 20:52
JÄTKE OMA TAGASISIDE