Jäta vahele ja mine põhisisu juurde
GIVENCHY Gentleman Society Extreme GIVENCHY Gentleman Society Extreme GIVENCHY Gentleman Society Extreme GIVENCHY Gentleman Society Extreme GIVENCHY Gentleman Society Extreme

GIVENCHY Gentleman Society Extreme Parfüümvesi (EDP)

LÕHNAKOMPOSITSIOON: Seeder, Iiris, Sandlipuu, Vanilje/sefiir, Vetiveeria, Lilled
KELLELE: Mehele
Selected variation
60 ml 1,83 € / 1 ml
110 €
Hind 84,70 € ostes vähemalt 49 € eest

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!
Soodus! -23% peaaegu kõigele* Ainult e-poes 10.12. - 12.12.2025. kuni 23 %* SOODUSTUS, ostes vähemalt 49 € EEST *Soodused ei summeeru ning ei kehti toodetele, mis on märgistega "hea hind" ja "e-hind", kinkekaartidele, komplektidele ning kaubamärkidele GIORGIO ARMANI BEAUTY, DYSON, DOLCE&GABBANA, HAIR RITUEL BY SISLEY, HERMÈS, KÉRASTASE, KIEHL'S, LA MER, ORIBE, SENSAI, SHISEIDO, SISLEY, THE ORDINARY, TOM FORD, BALMAIN.

Tootekirjeldus

GIVENCHY Gentleman Society Extreme

(Parfüümvesi meestele)


Algse Gentleman Society Eau de Parfum südameakord (nartsissi absoluut, iirise betoon, ja vetiverite kvartett) kogub tekstuuri tänu ootamatule Etioopia kohviabsoluudile. See kohvinoot tundub olevat jäätunud tänu lõhna piparmündi tipunootidele, paljastades selle sügavaimad ja tumedamad tahud. Himaalaja orgaaniline seeder ja Austraalia sandlipuu, mis on juba parfüümi vees olemas, on võimendatud Indoneesia patšuli essentsiga, mille elegantsed küljed täiustavad seda uut, intensiivset ja kogenud lõhna. Mõnusalt röstitud noot muutub veelgi sõltuvust tekitavamaks ja sensuaalsemaks koos vanilje absoluudi lahtikäivate põhjanootidega.

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

  • Muskaat
  • Piparmünt
  • Salvei
Südamenoot

  • Iirisejuur
  • Kohv
  • Nartsiss
  • Vetiver
Põhinoot

  • Seeder
  • Sandlipuu
  • Vanill

Kasutamine

Kandke lõhna otse kaelale, randmetele, kõrvade taha või juustele. Pikaajalise, hästi doseeritud tulemuse saavutamiseks piisab paarist pihustusest. Vältida otsest kokkupuudet silmade ja suuga.

Koostisosad

Koostisosad:

ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LIMONENE • LINALOOL • COUMARIN • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • BENZYL BENZOATE • EUGENOL • CINNAMAL • BENZYL CINNAMATE • CITRAL • CITRONELLOL • ISOEUGENOL • GERANIOL

Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.

Hoiatused

Flammable
Ohtlik: Väga tuleohtlik vedelik ja aurud. Mitte pihustada lahtise leegi või muu süüteallika juures.

LVMH FB
1, Rue Pasquier, Levallois-Perret, Île-de-France 92300, FR
https://www.givenchybeauty.com/int/en/contactus
cmoutin@lvmhfb.com

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE