Jäta vahele ja mine põhisisu juurde
BOBBI BROWN Eye Smudge Brush

BOBBI BROWN Eye Smudge Brush Pintsel lauvärvide hajutamiseks

KELLELE: Naisele, Unisex
PINTSLITE LIIK: Hari, sünteetiline
Kingitus
Selected variation
1 tk 45,99 € / 1 tk.
45,99 €
Hetkel puudub

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!
Ostes BOBBI BROWN tooteid vähemalt 75 EUR eest,

saate KINGITUSEKS BOBBI BROWN kosmeetikakoti.

 

Soodus! -20% peaaegu kõigele* AINULT E-POES Ainult e-poes 18.03. - 19.03.2026. -20 %* SOODUSTUS, ostes vähemalt 49 € EEST -22%* AINULT RAKENDUSES KOODIGA: APP22 *Soodused ei summeeru ning ei kehti toodetele, mis on märgistega "hea hind" ja "e-hind", kinkekaartidele ning kaubamärkidele GIORGIO ARMANI BEAUTY, ARMANI, DYSON, DRYBAR, HAIR RITUEL BY SISLEY, KÉRASTASE, LA MER, ORIBE, RITUALS, YSL, BY TERRY, NEST NEW YORK, OREBELLA, SISLEY, TOM FORD, BALMAIN PARIS, ABOUT FACE.

Tootekirjeldus

Bobbi Brown Eye Smudge Brush

(Pintsel lauvärvide hajutamiseks)


Koonusekujuline pintsel, mis võimaldab hästi lauvärve omavahel hajutada ja tekitada modernse suitsusilma efekti. Elastne ja pehme, ideaalselt sobiv lauvärvide pealekandmiseks, erinevate toonide segamiseks ja hajutamiseks. Pintsel võtab vajaliku lauvärvi koguse.

 

Kasutamine

Hajutage lauvärvid kergete liigutustega seal, kus vajalik. Püüdke saavutada ühtlane üleminek ja sümmeetria. Hoolitsege pintsli eest, pestes seda regulaarselt õrnatoimelise seebi või šampooniga. Laske kuivada vertikaalses asendis.

Hoiatused



Whitman LBS NV
Nijverheidstraat 15 - 2260 Oevel, BE - Belgium
contactmanufacturer@elcompanies.com

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE