AME PURE

CIT Pen 0,5mm

Mikronõelravi seade
KELLELE: Naistele, Unisex
1
26,90 € E-Hind
Tavahind 29,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Ame Pure CIT Pen 0,5mm

(Mikronõelravi seade)


Tootel âme pure® CIT Pen on ergonoomiline disain, mis on ideaalne mikronõeltega hooldamise raviprotseduuri (mikromesoteraapia) läbi viimiseks väikestes ja tundlikes piirkondades, kuhu on tootega âme pure® CIT Roller keeruline ligi pääseda ja toimingut läbi viia.

CIT Pen on loodud raviprotseduuri läbi viimiseks ninal ja silmanurkade ümbruses (varesejalad). Samuti on see efektiivne huulte ümbruses olevate kortsude ja kätel olevate pigmendilaikude ravimiseks. CIT Pen võimaldab raviprotseduuride ülitäpset läbi viimist ka väiksematel aladel ja tundlikul nahal.

âme pure® CIT Pen silub naha pinda, kasutades roostevabast kirurgilisest terasest mikropeeneid nõelu.
Selle protseduuri käigus tehakse naha pealmisele kihile pisikesi silmale nähtamatuid torkeauke, mis käivitavad naha tervenemisprotsessi, aktiveerides koheselt kollageeni ja elastiini tootmise. Naha loomulik tervenemisprotsess aitab nahal olevaid kortse, peeneid jooni ja arme täita ja välja siluda, vähendades sealjuures ka suurenenud poore.
Kollageeni tootmine nahal võib suureneda rohkem kui 200% juba pärast ühte kasutuskorda, samal ajal kui toote CIT Pen poolt epidermisele tehtud silmale nähtamatud torkeaugud suurendavad geeli aktiivsete toimeainete imendumist 1000-kordselt.
Soovitame kasutada toodet CIT Pen koos âme pure® Collagen Therapy™ geelidega. Need on välja töötatud ja formuleeritud koheseks kasutamiseks justnimelt pärast mikronõeltega tehtud raviprotseduuri läbi viimist. Mitmed nahka läbistavad mikroskoopilised kanalid suurendavad aktiivsete toimeainete imendumist 1000-kordselt. Geelid sisaldavad tõhusaid aktiivseid toimeaineid, mis tungivad sügavale naha sisse ja pakuvad nahka täiustavaid, noorendavaid ja plekilise kahjustunud nahaga võitlevaid efekte. Samuti rahustavad need nahka ja vähendavad selle punetust, mis esineb koheselt pärast mikronõeltega tehtud ravi (mikromesoteraapia) läbi viimist.
CIT Pen on efektiivne, et ravida:
- silmaümbruse kortse (varesejalad)
- suuümbruse kortse
- nina
- pigmentatsiooni
- arme*

KASUTAMINE


Soovitame tootega CIT Pen tehtava hooldamise raviprotseduuri läbi viia õhtuti, 2-4 korda nädalas, üle nädala. Ehk siis, 1 nädal mikronõeltega protseduuri läbi viimiseks ja 1 nädal nahale puhkuse andmiseks.
Toodetud EL-i territooriumil, üksnes ettevõttele âme pure®, vastavalt EL-i kosmeetika heade tootmistavade (GMP) sertifikatsioonile.

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!