AME PURE

CIT Face Roller 0,5mm

Mikronõelravi seade
TOOTE OMADUSED: Elastsuse jaoks, Paindlikkuse jaoks
KELLELE: Naistele
1
39,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Ame Pure CIT Face Roller 0,5mm

(Mikronõelravi seade)


Selle Euroopa enimmüüdud kodus kasutamiseks mõeldud dermarolleriga saate omale sileda ja ühtlase naha, millel puuduvad jooned, armid ja mustus. Toote âme pure® CIT Face Roller mikropeened nõelad siluvad teie naha pinda.
Protseduuri käigus tehakse naha pealmisele kihile pisikesi silmale nähtamatuid torkeauke, mis käivitavad naha tervenemisprotsessi, aktiveerides koheselt kollageeni ja elastiini tootmise. Naha loomulik tervenemisprotsess aitab täita ja välja siluda kortse, peeneid jooni ja arme, kahandades samal ajal ka suurenenud poore.
Soovitame kasutada toodet CIT Face Roller koos âme pure® Collagen Therapy™ geelidega. Need on välja töötatud ja formuleeritud koheseks kasutamiseks justnimelt pärast mikronõeltega tehtud raviprotseduuri läbi viimist. Mitmed nahka läbistavad mikroskoopilised kanalid suurendavad aktiivsete toimeainete imendumist 1000-kordselt. Geelid sisaldavad tõhusaid aktiivseid toimeaineid, mis tungivad sügavale naha sisse ja pakuvad nahka täiustavaid, noorendavaid ja plekilise kahjustunud nahaga võitlevaid efekte. Samuti rahustavad need nahka ja vähendavad selle punetust, mis esineb koheselt pärast mikronõeltega tehtud ravi (mikromesoteraapia) läbi viimist.

Valige nõela suuruseks 0,50 mm, et ravida: ebapuhast või õlist nahka, aknearme, peeneid jooni, hüperpigmentatsiooni laike, poore, komedoone.
Dermarolleri efekt on võrreldav naha hooldamiseks kasutatava laserraviga. Siiski võib dermarolleri ravimeetodit kasutada kõigi nahatoonide juures, kartmata hüperpigmentatsiooni teket, kuna protsessi juures ei kasutata kuumust.

Kasutamine

Soovitame tootega CIT Face Roller tehtava hooldamise raviprotseduuri läbi viia õhtuti, 2-4 korda nädalas, üle nädala. Ehk siis, 1 nädal rolleri protseduuri läbi viimiseks ja 1 nädal nahale puhkuse andmiseks.
Toodetud EL-i territooriumil, üksnes ettevõttele âme pure®, vastavalt EL-i kosmeetika heade tootmistavade (GMP) sertifikatsioonile.

*Tulemused on dokumenteeritud mitmetes kliinilistes uuringutes. Tulemused pole garanteeritud ja võivad isikuti varieeruda.

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!