TANGLE TEEZER Ultimate Detangler Pink Punch TANGLE TEEZER Ultimate Detangler Pink Punch TANGLE TEEZER Ultimate Detangler Pink Punch TANGLE TEEZER Ultimate Detangler Pink Punch UUDIS
TANGLE TEEZER

Ultimate Detangler Pink Punch

Juuksekamm
TOOTE OMADUSED: Lahtiharutamine
KELLELE: Naistele
Kingitus
Kingitus! 3 luksusbrändi näidistoodet

Ostes veebipoest Douglas.ee rohkem kui 200 euro väärtuses, saate KINGITUSEKS 3 luksusbrändi näidist.

*Kingitused ei summeeru **Kampaania kehtib AINULT VEEBIPOES

Varsti müügil!

Tootekirjeldus

TANGLE TEEZER Ultimate Detangler Pink Punch

(Kamm)


Ülierksad toonid on moes ja see julget värvi pusahari on ideaalne täiendus teie juuksehooldusrutiinile. See sobib suurepäraselt kasutamiseks märgadel juustel ja duši all. TANGLE TEEZER Ultimate Detangler Pink Punch. Patenteeritud kahe erineva pikkusega harjased eemaldavad pusad niisketest juustest õrnalt, kuid tõhusalt, tekitades nii vähem kahjustusi. Pikemad harjased harutavad pusad lahti ja lühemad harjased siluvad. Saate seda kasutada ka maski või palsami pealekandmiseks. Tänu ergonoomilisele käepidemele püsib pusahari Ultimate Detangler kindlalt ja mugavalt käes.

Kasutamine

Alustage lahtiharutamist kõigepealt juuste otstest, liikudes peast üles, kuni saate hõlpsalt juurtest otsteni harjata. Jätkake harjamist allapoole suunatud liigutustega, järgides pea kuju. Võib kasutada ka šampooni või palsami jaotamiseks läbi märgade juuste.

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!