FREE DELIVERY | 01.03.-31.03.2021.

ONE.TWO.FREE! Ultimate Glow Cream  (Sejas krēms) ONE.TWO.FREE! Ultimate Glow Cream  (Sejas krēms) ONE.TWO.FREE! Ultimate Glow Cream  (Sejas krēms)
ONE.TWO.FREE! Ultimate Glow Cream  (Sejas krēms)ONE.TWO.FREE! Ultimate Glow Cream  (Sejas krēms)
ONE.TWO.FREE!

Ultimate Glow Cream

Näokreem
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
50 ml 70 € 100 ml
34,99 €

Tootekirjeldus

ONE.TWO.FREE! Ultimate Glow Cream

(Näokreem)


ONE.TWO.FREE! Ultimate Glow Cream hüvasti, kortsud! taaselustab nahka ja vähendab väikeseid kortsukesi. Kergelt imenduv Ultimate Glow Cream vähendab nähtavalt väikeseid kortsukesi ja uuendab nahka. Väga tõhus fermenteeritud pirniekstrakti,fermenteeritud pärmi ja keramiidi kombinatsioon aitab stimuleerida rakkude ainevahetust, kaitseb sarvkihti aurustumise eest ja niisutab nahka sügavalt. See tagab pikaajalise niisutuse, paranenud nahaelastsuse, toites nahka ja ennetades esimesi vananemise tunnuseid.

KASUTAMINE


Pärast 1. sammu ja 2. puhastust masseerige väike kogus kreemi hommikul ja/või õhtul näole ja kaelale, kasutades üles- ja väljapoole suunatud liigutusi. Peamised koostisosad. Fermenteeritud pirnimahl: sisaldab fruktoosi ja õunhapet, et kiirendada naha taastumist, lisaks on niisutavate omadustega. Fermenteeritud pärmi filtraat: mineraali-, aminohapete- ja vitamiinirikas, et parandada nahastruktuuri ja elastsust. Keramiid: taastab nahka, vähendab kortse ja tasakaalustab naha kahanevaid lipiidireserve tugevama, elastsema ja niisutatuma naha saavutamiseks.

Tagasiside

Write a review

Sarnased tooted