ONE.TWO.FREE! Hydra Power Gel-Cream  (Mitrinoša želeja sejai) ONE.TWO.FREE! Hydra Power Gel-Cream  (Mitrinoša želeja sejai) ONE.TWO.FREE! Hydra Power Gel-Cream  (Mitrinoša želeja sejai)
ONE.TWO.FREE! Hydra Power Gel-Cream  (Mitrinoša želeja sejai)ONE.TWO.FREE! Hydra Power Gel-Cream  (Mitrinoša želeja sejai)
ONE.TWO.FREE!

Hydra Power Gel-Cream

Niisutav geel näole
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
50 ml 60 € 100 ml
29,99 €

Tootekirjeldus

ONE.TWO.FREE! Hydra Power Gel-Cream

(Niisutav geel näole)


ONE.TWO.FREE! Hydra Power Gel-Cream käes on parim aeg! leevendab ja niisutab. Päevane niisutaja, mis imendub kiiresti nahka. Fermenteeritud Jaapani aprikoos (Prunus mume) tagab vitaalsuse ja elastsuse ning aitab poore väiksemaks muuta. Fermenteeritud pirn ja pika ahelaga hüaluroonhape ergutab naha niisutust ja tagab nähtavalt värskendatud sära. Kaks-ühes-tootena toimib ka aluskreemina sileda ja särava jume saavutamiseks.

KASUTAMINE


Pärast 1. ja 2. puhastuse sammu masseerige väike kogus kreemi hommikul ja/või õhtul näole ja kaelale, kasutades üles- ja väljapoole suunatud liigutusi. Peamised koostisosad. Fermenteeritud pirnimahl: sisaldab fruktoosi, õunhapet, mis aitab kiirendada naha uuenemist ja on niisutavate omadustega. Jaapani aprikoosipuu fermenteeritud vili: säilitab naha niiskusetaseme. Hüaluroonhape: tõhusate täitvate ja niisutavate omadustega.

Tagasiside

Write a review